PJK-l tuli tasavägises mängus tunnistada Levadia U21 nappi paremust

Tänases esiliiga mängus tuli PJK-l vastu võtta võõrsil, Maarjamäe staadionil, napp 3:2 kaotus kohaliku Tallinna FCI Levadia U21 vastu.

Esimesel poolajal löödi kolm väravat ning pausile mindi PJK juhtimisel seisuga 1:2. Esimese värava lõi 19. minutil Levadia, kui oli täpne Karl Rudolf Õigus. PJK-l õnnestus aga kiiresti vastata, kui juba 22. minutil viigistas seisu Joonas Sild ning enne poolaja lõppu 36. minutil viis PJK juhtima Vitaly Kudryk 36. minuti penaltist.

Teine poolaeg algas külma dushiga, kui 48. minutil viigistas seisu 2:2 peale Artur Voilenko ning lõppseisu 3:2 Levadia poolt vaadates tõi tabloole Amar Yunis Abdallah 64. minuti penaltist.

Liigatabelis asub PJK kaheksandal kohal.