Trennid

Kuu vaade: 

E T K N R L P
1
2
3
4
5
6
7
U11 (09) H.Rüütli 17:30
U11 (09) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 7 @ 17:30 – 18:30
 
U16 (04) M.Paumäe 17:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai Kunstmuru
veebr. 7 @ 17:30 – 19:00
 
U12 (08) H.Rüütli 18:30
U12 (08) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 7 @ 18:30 – 19:30
 
8
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:10
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Mai kunstmuru
veebr. 8 @ 16:10 – 17:10
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 8 @ 17:30 – 19:00
 
U16 (04) M.Paumäe 18:00
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 8 @ 18:00 – 19:30
 
TÜ U15 (05) H.Nigula 19:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 8 @ 19:00 – 20:30
 
9
10
U16 (04) M.Paumäe 18:00
U16 (04) M.Paumäe @ Mai Kunstmuru
veebr. 10 @ 18:00 – 19:30
 
11
TÜ U15 (05) H.Nigula 16:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Mai kunstmuru
veebr. 11 @ 16:00 – 17:30
 
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:10
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Rääma kooli võimla
veebr. 11 @ 16:10 – 17:10
 
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 11 @ 16:30 – 18:00
 
U12 (08) H.Rüütli 17:00
U12 (08) H.Rüütli @ Mai kunstmuru
veebr. 11 @ 17:00 – 18:30
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
veebr. 11 @ 17:30 – 19:00
 
U11 (09) valged I.Joost 18:00
U11 (09) valged I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 11 @ 18:00 – 19:00
 
U10 (10/11) valged H.Rüütli 19:00
U10 (10/11) valged H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 11 @ 19:00 – 20:00
 
12
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 12 @ 16:30 – 18:00
 
U11 (09) H.Rüütli 17:30
U11 (09) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 12 @ 17:30 – 18:45
 
U16 (04) M.Paumäe 17:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai Kunstmuru
veebr. 12 @ 17:30 – 19:00
 
13
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:10
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Rääma kooli võimla
veebr. 13 @ 16:10 – 17:10
 
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 13 @ 16:30 – 18:00
 
U12 (08) H.Rüütli 17:00
U12 (08) H.Rüütli @ Mai kunstmuru
veebr. 13 @ 17:00 – 18:30
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 13 @ 17:30 – 19:00
 
U11 (09) valged I.Joost 18:00
U11 (09) valged I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 13 @ 18:00 – 19:00
 
TÜ U15 (05) H.Nigula 19:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 13 @ 19:00 – 20:30
 
U10 (10/11) sinised H.Rüütli 19:00
U10 (10/11) sinised H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 13 @ 19:00 – 20:00
 
14
U11 (09) H.Rüütli 17:30
U11 (09) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 14 @ 17:30 – 18:30
 
U16 (04) M.Paumäe 17:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 14 @ 17:30 – 19:00
 
U12 (08) H.Rüütli 18:30
U12 (08) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 14 @ 18:30 – 19:30
 
15
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:15
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Mai kunstmuru
veebr. 15 @ 16:15 – 17:15
 
U10 (10/11) sinised H.Rüütli 16:30
U10 (10/11) sinised H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 15 @ 16:30 – 17:30
 
U10 (10/11) valged H.Rüütli 17:30
U10 (10/11) valged H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 15 @ 17:30 – 18:30
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 15 @ 17:30 – 19:00
 
TÜ U15 (05) H.Nigula 19:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 15 @ 19:00 – 20:30
 
16
U16 (04) M.Paumäe 13:00
U16 (04) M.Paumäe @ Raeküla kooli võimla
veebr. 16 @ 13:00 – 14:30
 
17
U16 (04) M.Paumäe 14:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 17 @ 14:30 – 16:00
 
18
TÜ U15 (05) H.Nigula 16:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Mai kunstmuru
veebr. 18 @ 16:00 – 17:30
 
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:10
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Rääma kooli võimla
veebr. 18 @ 16:10 – 17:10
 
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 18 @ 16:30 – 18:00
 
U12 (08) H.Rüütli 17:00
U12 (08) H.Rüütli @ Mai kunstmuru
veebr. 18 @ 17:00 – 18:30
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
veebr. 18 @ 17:30 – 19:00
 
U11 (09) valged I.Joost 18:00
U11 (09) valged I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 18 @ 18:00 – 19:00
 
U10 (10/11) valged H.Rüütli 19:00
U10 (10/11) valged H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 18 @ 19:00 – 20:00
 
19
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 19 @ 16:30 – 18:00
 
U11 (09) H.Rüütli 17:30
U11 (09) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 19 @ 17:30 – 18:45
 
U16 (04) M.Paumäe 17:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 19 @ 17:30 – 19:00
 
20
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:10
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Rääma kooli võimla
veebr. 20 @ 16:10 – 17:10
 
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 20 @ 16:30 – 18:00
 
U12 (08) H.Rüütli 17:00
U12 (08) H.Rüütli @ Mai kunstmuru
veebr. 20 @ 17:00 – 18:30
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 20 @ 17:30 – 19:00
 
U11 (09) valged I.Joost 18:00
U11 (09) valged I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 20 @ 18:00 – 19:00
 
TÜ U15 (05) H.Nigula 19:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 20 @ 19:00 – 20:30
 
U10 (10/11) sinised H.Rüütli 19:00
U10 (10/11) sinised H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 20 @ 19:00 – 20:00
 
21
U11 (09) H.Rüütli 17:30
U11 (09) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 21 @ 17:30 – 18:30
 
U16 (04) M.Paumäe 17:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 21 @ 17:30 – 19:00
 
U12 (08) H.Rüütli 18:30
U12 (08) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 21 @ 18:30 – 19:30
 
22
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:15
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Mai kunstmuru
veebr. 22 @ 16:15 – 17:15
 
U10 (10/11) sinised H.Rüütli 16:30
U10 (10/11) sinised H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 22 @ 16:30 – 17:30
 
U10 (10/11) valged H.Rüütli 17:30
U10 (10/11) valged H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 22 @ 17:30 – 18:30
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 22 @ 17:30 – 19:00
 
TÜ U15 (05) H.Nigula 19:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 22 @ 19:00 – 20:30
 
23
U16 (04) M.Paumäe 13:00
U16 (04) M.Paumäe @ Raeküla kooli võimla
veebr. 23 @ 13:00 – 14:30
 
24
U16 (04) M.Paumäe 14:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 24 @ 14:30 – 16:00
 
25
TÜ U15 (05) H.Nigula 16:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Mai kunstmuru
veebr. 25 @ 16:00 – 17:30
 
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:10
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Rääma kooli võimla
veebr. 25 @ 16:10 – 17:10
 
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 25 @ 16:30 – 18:00
 
U12 (08) H.Rüütli 17:00
U12 (08) H.Rüütli @ Mai kunstmuru
veebr. 25 @ 17:00 – 18:45
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
veebr. 25 @ 17:30 – 19:00
 
U11 (09) valged I.Joost 18:00
U11 (09) valged I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 25 @ 18:00 – 19:00
 
U10 (10/11) valged H.Rüütli 19:00
U10 (10/11) valged H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 25 @ 19:00 – 20:00
 
26
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 26 @ 16:30 – 18:00
 
U11 (09) H.Rüütli 17:30
U11 (09) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 26 @ 17:30 – 18:45
 
U16 (04) M.Paumäe 19:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 26 @ 19:30 – 21:00
 
27
U9 (11/12) A.Shcherbachenia 16:10
U9 (11/12) A.Shcherbachenia @ Rääma kooli võimla
veebr. 27 @ 16:10 – 17:10
 
U13 (07-08) I.Joost 16:30
U13 (07-08) I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 27 @ 16:30 – 18:00
 
U12 (08) H.Rüütli 17:00
U12 (08) H.Rüütli @ Mai kunstmuru
veebr. 27 @ 17:00 – 18:30
 
U14 (06) H.Nigula 17:30
U14 (06) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 27 @ 17:30 – 19:00
 
U11 (09) valged I.Joost 18:00
U11 (09) valged I.Joost @ Raeküla kooli võimla
veebr. 27 @ 18:00 – 19:00
 
TÜ U15 (05) H.Nigula 19:00
TÜ U15 (05) H.Nigula @ Kalevi sõudekas
veebr. 27 @ 19:00 – 20:30
 
U10 (10/11) sinised H.Rüütli 19:00
U10 (10/11) sinised H.Rüütli @ Raeküla kooli võimla
veebr. 27 @ 19:00 – 20:00
 
28
U11 (09) H.Rüütli 17:30
U11 (09) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 28 @ 17:30 – 18:30
 
U16 (04) M.Paumäe 17:30
U16 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
veebr. 28 @ 17:30 – 19:00
 
U12 (08) H.Rüütli 18:30
U12 (08) H.Rüütli @ Kalevi sõudekas
veebr. 28 @ 18:30 – 19:30