Trennid

Kuu vaade: 

E T K N R L P
1
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
aug. 1 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 1 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10 @ Koidula staadion
aug. 1 @ 17:35 – 18:35
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 1 @ 18:30 – 20:00
 
3
U15 (04) M.Paumäe 13:30
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 3 @ 13:30 – 15:00
 
U17 (02) M.Paumäe 15:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 3 @ 15:00 – 16:30
 
U11 (08) (09) (A) K.Valk 18:00
U11 (08) (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 3 @ 18:00 – 19:45
 
4
5
U15 (04) M.Paumäe 12:00
U15 (04) M.Paumäe @ Pärnu rand
aug. 5 @ 12:00 – 13:20
 
6
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
aug. 6 @ 16:00 – 17:30
 
U15 (04) M.Paumäe 16:00
U15 (04) M.Paumäe @ Rand
aug. 6 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 6 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10 @ Koidula staadion
aug. 6 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 6 @ 18:00 – 19:30
 
U17 (02) M.Paumäe 18:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 6 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 6 @ 18:30 – 20:00
 
7
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 7 @ 16:00 – 17:30
 
8
U15 (04) M.Paumäe 15:30
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 8 @ 15:30 – 17:00
 
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 8 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 8 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10 @ Koidula staadion
aug. 8 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru (AEG TÄPSUSTAMISEL)
aug. 8 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 8 @ 18:30 – 20:00
 
9
U15 (04) M.Paumäe 15:30
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 9 @ 15:30 – 17:00
 
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 9 @ 16:00 – 17:30
 
U17 (02) M.Paumäe 18:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 9 @ 18:00 – 19:30
 
U13 (06) H.Nigula 19:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 9 @ 19:00 – 20:30
 
10
U11 (08) (09) K.Valk 18:00
U11 (08) (09) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 10 @ 18:00 – 19:45
 
U17 (02) M.Paumäe 19:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 10 @ 19:00 – 20:30
 
13
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 13 @ 16:00 – 17:15
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 13 @ 17:00 – 18:25
 
U15 (04) M.Paumäe 17:30
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 13 @ 17:30 – 19:00
 
U10 17:35
U10 @ Koidula staadion
aug. 13 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 13 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 13 @ 18:30 – 20:00
 
U17 (02) M.Paumäe 19:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 13 @ 19:00 – 20:30
 
14
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 14 @ 16:00 – 17:30
 
15
U15 (02) M.Paumäe mäng vs Narva
U15 (02) M.Paumäe mäng vs Narva @ Mai kunstmuru
aug. 15 all-day
 
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 15 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 15 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10 @ Koidula staadion
aug. 15 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 15 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 15 @ 18:30 – 20:00
 
17
U15 (04) M.Paumäe 15:30
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
aug. 17 @ 15:30 – 16:50
 
U17 (02) M.Paumäe 19:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 17 @ 19:00 – 20:20
 
20
U15 (04) M.Paumäe 12:00
U15 (04) M.Paumäe @ Pärnu rand
aug. 20 @ 12:00 – 13:20
 
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 20 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 20 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10
aug. 20 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 20 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 20 @ 18:30 – 20:00
 
U17 (02) M.Paumäe 19:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
aug. 20 @ 19:00 – 20:20
 
21
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 21 @ 16:00 – 17:30
 
22
U15 (04) M.Paumäe 15:30
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla
aug. 22 @ 15:30 – 16:50
 
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Koidula staadion
aug. 22 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 22 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10 @ Koidula staadion
aug. 22 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 22 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 22 @ 18:30 – 20:00
 
24
U15 (04) M.Paumäe 15:30
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
aug. 24 @ 15:30 – 17:10
 
U11 (08) (09) K.Valk 18:00
U11 (08) (09) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 24 @ 18:00 – 19:45
 
27
U15 (04) M.Paumäe 12:00
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
aug. 27 @ 12:00 – 13:20
 
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
aug. 27 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 27 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10
aug. 27 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 27 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 27 @ 18:30 – 20:00
 
28
U15 PJK vs Levadia
U15 PJK vs Levadia @ Koidula staadion
aug. 28 all-day
 
29
U15 (04) M.Paumäe 15:30
U15 (04) M.Paumäe @ Mai Kunstmuru
aug. 29 @ 15:30 – 16:50
 
U11 (09) (A) K.Valk 17:00
U11 (09) (A) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 29 @ 17:00 – 18:25
 
U10 17:35
U10
aug. 29 @ 17:35 – 18:35
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 29 @ 18:00 – 19:30
 
U11 (08) K.Valk 18:30
U11 (08) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 29 @ 18:30 – 20:00
 
30
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
aug. 30 @ 16:00 – 17:30
 
U13 (06) H.Nigula 18:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
aug. 30 @ 18:00 – 19:30
 
31
U11 (08) (09) K.Valk 18:00
U11 (08) (09) K.Valk @ Koidula staadion
aug. 31 @ 18:00 – 19:45