Trennid

Kuu vaade: 

E T K N R L P
1
2
3
U10 18:00
U10 @ Kesklinna võimla
apr. 3 @ 18:00 – 19:00
 
Tü U13 /U15 19:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
apr. 3 @ 19:00 – 20:15
 
4
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
apr. 4 @ 16:00 – 17:30
 
U15 (04) M.Paumäe 16:20
U15 (04) M.Paumäe @ Mai Kunstmuru
apr. 4 @ 16:20 – 17:40
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 4 @ 17:00 – 18:30
 
U17 (02) M.Paumäe 17:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 4 @ 17:40 – 19:00
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 4 @ 18:30 – 20:00
 
U13 (06) H.Nigula 19:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
apr. 4 @ 19:00 – 20:30
 
5
U13 (06) H.Nigula 17:30
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
apr. 5 @ 17:30 – 19:00
 
U17 (02) M.Paumäe 17:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 5 @ 17:40 – 19:00
 
6
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
apr. 6 @ 16:00 – 17:30
 
U15 (04) M.Paumäe 16:40
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
apr. 6 @ 16:40 – 18:00
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 6 @ 17:00 – 18:30
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 6 @ 18:30 – 20:00
 
7
U15 (04) M.Paumäe 11:20
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
apr. 7 @ 11:20 – 13:00
 
8
U17 (02) M.Paumäe 14:45
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 8 @ 14:45 – 16:15
 
9
U15 (04) M.Paumäe 16:40
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla
apr. 9 @ 16:40 – 18:00
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 9 @ 17:00 – 18:30
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 9 @ 18:30 – 20:00
 
10
U17 (02) M.Paumäe MÄNG TALLINNAS
U13 (06) H.Nigula 17:30
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
apr. 10 @ 17:30 – 19:00
 
U10 18:00
U10 @ Kesklinna võimla
apr. 10 @ 18:00 – 19:00
 
Tü U13 /U15 19:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
apr. 10 @ 19:00 – 20:15
 
11
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
apr. 11 @ 16:00 – 17:30
 
U15 (04) M.Paumäe 16:20
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 11 @ 16:20 – 17:40
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 11 @ 17:00 – 18:30
 
U17 (02) M.Paumäe 17:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 11 @ 17:40 – 19:00
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 11 @ 18:30 – 20:00
 
12
U13 (06) ENMV H.Nigula vs Rapla
U13 (06) ENMV H.Nigula vs Rapla @ Mai kunstmuru
apr. 12 all-day
19:00 Mai kunstmuru staadion
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
apr. 12 @ 16:00 – 17:15
 
U17 (02) M.Paumäe 16:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 12 @ 16:40 – 18:00
 
U10 17:15
U10 @ Kesklinna võimla
apr. 12 @ 17:15 – 18:15
 
13
U15 (04) M.Paumäe Valgas Mäng
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
apr. 13 @ 16:00 – 17:30
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 13 @ 17:00 – 18:30
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 13 @ 18:30 – 20:00
 
15
U15 (04) M.Paumäe 13:00
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru (AEG TÄPSUSTAMISEL)
apr. 15 @ 13:00
 
U17 (02) M.Paumäe 13:00
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru (AEG TÄPSUSTAMISEL)
apr. 15 @ 13:00
 
16
U15 (04) M.Paumäe 16:40
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
apr. 16 @ 16:40 – 18:00
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 16 @ 17:00 – 18:30
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 16 @ 18:30 – 20:00
 
17
U17 (02) M.Paumäe MÄNG TARTUS
U13 (06) H.Nigula 17:30
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
apr. 17 @ 17:30 – 19:00
 
U10 18:00
U10 @ Kesklinna võimla
apr. 17 @ 18:00 – 19:00
 
Tü U13 /U15 19:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
apr. 17 @ 19:00 – 20:15
 
18
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
apr. 18 @ 16:00 – 17:30
 
U15 (04) M.Paumäe 16:20
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 18 @ 16:20 – 17:40
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 18 @ 17:00 – 18:30
 
U17 (02) M.Paumäe 17:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 18 @ 17:40 – 19:00
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 18 @ 18:30 – 20:00
 
19
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
apr. 19 @ 16:00 – 17:15
 
U17 (02) M.Paumäe 16:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 19 @ 16:40 – 18:00
 
U10 17:15
U10 @ Kesklinna võimla
apr. 19 @ 17:15 – 18:15
 
U13 (06) H.Nigula 17:30
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
apr. 19 @ 17:30 – 19:00
 
20
TÜ U15 PJK vs KOHILA PÜSIVUS
TÜ U15 PJK vs KOHILA PÜSIVUS @ Mai kunstmuru
apr. 20 all-day
TÜ U15 PJK vs KOHILA PÜSIVUS @ Mai kunstmuru
Hooaja esimene liigamäng 17.30 Mai kunstmuru http://jalgpall.ee/voistlused/match_info/95987
U15 (04) M.Paumäe 16:40
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
apr. 20 @ 16:40 – 18:00
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 20 @ 17:00 – 18:30
 
U13 (06) H.Nigula 17:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru (AEG TÄPSUSTAMISEL)
apr. 20 @ 17:00
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 20 @ 18:30 – 20:00
 
23
U15 (04) M.Paumäe 16:40
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
apr. 23 @ 16:40 – 18:00
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 23 @ 17:00 – 18:30
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 23 @ 18:30 – 20:00
 
24
U17 (02) M.Paumäe MÄNG KEILAS
U13 (06) H.Nigula 17:30
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru
apr. 24 @ 17:30 – 19:00
 
U10 18:00
U10 @ Kesklinna võimla
apr. 24 @ 18:00 – 19:00
 
Tü U13 /U15 19:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
apr. 24 @ 19:00 – 20:15
 
25
U13 (06) ENMV H.Nigula vs Vaprus
U13 (06) ENMV H.Nigula vs Vaprus @ Mai kunstmuru
apr. 25 all-day
11.00 Mai kunstmuru
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
apr. 25 @ 16:00 – 17:30
 
U15 (04) M.Paumäe 16:20
U15 (04) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 25 @ 16:20 – 17:40
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 25 @ 17:00 – 18:30
 
U17 (02) M.Paumäe 17:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 25 @ 17:40 – 19:00
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 25 @ 18:30 – 20:00
 
26
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Kesklinna võimla
apr. 26 @ 16:00 – 17:15
 
U17 (02) M.Paumäe 16:40
U17 (02) M.Paumäe @ Mai kunstmuru
apr. 26 @ 16:40 – 18:00
 
U10 17:15
U10 @ Kesklinna võimla
apr. 26 @ 17:15 – 18:15
 
27
Tü U13 /U15 16:00
Tü U13 /U15 @ Mai kunstmuru
apr. 27 @ 16:00 – 17:30
 
U15 (04) M.Paumäe 16:40
U15 (04) M.Paumäe @ Raeküla saal
apr. 27 @ 16:40 – 18:00
 
U11 (08) (B) K.Valk 17:00
U11 (08) (B) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 27 @ 17:00 – 18:30
 
U13 (06) H.Nigula 17:00
U13 (06) H.Nigula @ Mai kunstmuru (AEG TÄPSUSTAMISEL)
apr. 27 @ 17:00
 
U11 (08) (A) K.Valk 18:30
U11 (08) (A) K.Valk @ Kesklinna võimla
apr. 27 @ 18:30 – 20:00
 
30