1 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK vs Tallinna FC Flora U21

1 - 6
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK vs Paide Linnameeskond U21

7 - 0
Taliturniir
EJL jalgpallihall

FC Nõmme United vs PJK

Tühistatud
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK vs FC Elva

1 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK

1 - 2
Esiliiga
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK vs Viljandi JK Tulevik

1 - 1
Esiliiga
Viimsi staadion

Viimsi JK vs PJK

0 - 1
Esiliiga
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK vs FC Nõmme United

1 - 0
Esiliiga
Kohtla-Järve kunstmuruväljak

Ida-Virumaa FC Alliance vs PJK

0 - 0
Esiliiga
Nike Arena Elva

FC Elva vs PJK

0 - 5
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tartu JK Tammeka (08)

1 - 2
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

Pärnu JK Poseidon (08) vs PJK (08)

1 - 1
Esiliiga
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

1 - 3
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK II vs Rumori Calcio Tallinn

3 - 0
Esiliiga
Paide kunstmurustaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK

0 - 0
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Raplamaa JK ja Kohila Püsivus ÜM (08)

6 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Tabasalu Arena

Tabasalu Ulasabat C.F. vs PJK II

0 - 0
Esiliiga
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK vs Tallinna FC Flora U21

2 - 2
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Tartu FC Helios Punane (09)

1 - 5
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK II vs Tallinna FC Flora IV

1 - 0
Esiliiga
Laagri kunstmurustaadion

Harju JK Laagri vs PJK

1 - 1
Esiliiga
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK vs FC Elva

5 - 0
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

Pärnu JK Vaprus (09) vs PJK (09)

10 - 0
III liiga - Lääne piirkond
EJL jalgpallihall

Tallinna FC Maksatransport vs PJK II

3 - 3
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Põltsamaa Sport (08)

2 - 0
Esiliiga
Maarjamäe kunstmuruväljak

Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK

8 - 1
U15 II liiga
Nike Arena Elva

FC Elva (08) vs PJK (08)

2 - 1
Esiliiga
Viljandi kunstmuruväljak

Viljandi JK Tulevik vs PJK

2 - 1
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Paide LM Väätsa (10)

0 - 3
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK II vs Läänemaa JK Haapsalu

19:30
III liiga - Lääne piirkond
Männiku kunstmuruväljak

Tallinna JK Jalgpallihaigla vs PJK

1 - 4
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FCI Tallinn (08)

9 - 1
U14 II liiga Lõuna
Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak

PJK (09) vs Tartu JK Tammeka Must (09)

0 - 1
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Ida-Virumaa FC Alliance

1 - 1
Esiliiga
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK

0 - 20
U14 II liiga Lõuna
Tartu Tamme kunstmuruväljak

Tartu FC Helios Kollane (09) vs PJK (09)

3 - 1
U15 II liiga
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK (08) vs PJK (08)

3 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

Viimsi JK vs PJK

10 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Tervis vs PJK II

3 - 1
U14 II liiga Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

PJK (09) vs Valga FC Warrior (09)

2 - 6
U13 IX alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare Sinine (10) vs PJK (10)

4 - 2
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Nõmme Kalju FC II (08)

3 - 0
Esiliiga
Lilleküla harjutusväljak I

Tallinna FC Flora U21 vs PJK

3 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Märjamaa Kompanii

16:30
U15 II liiga
Ajaxi kunstmuruväljak

FC Tallinn II (08) vs PJK (08)

7 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Raplamaa JK II

0 - 1
U13 IX alagrupp
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus (10) vs PJK (10)

1 - 0
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Pärnu JK Poseidon II (10)

1 - 9
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Viljandi JK Tulevik (09)

3 - 3
U14 II liiga Lõuna
Barrus Arena Võru

Võru FC Helios (09) vs PJK (09)

1 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Pärnu JK Poseidon

1 - 6
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Paide Linnameeskond U21

2 - 10
U13 IX alagrupp
Kohila staadion

Kohila Püsivus (10) vs PJK (10)

7 - 1
U14 II liiga Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka Valge (09) vs PJK (09)

0 - 0
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Harju JK Laagri

2 - 1
Esiliiga
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Ida-Virumaa FC Alliance vs PJK

9 - 0
Tipneri karikavõistlused
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Maarjamäe FC Vigri

0 - 1
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Elva

4 - 1
U15 II liiga
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

FC Tallinn I (08) vs PJK (08)

0 - 0
Esiliiga
Viljandi Linnastaadion

Viljandi JK Tulevik vs PJK

5 - 1
U15 II liiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka (08) vs PJK (08)

3 - 0
Esiliiga
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK

3 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Tabasalu Ulasabat C.F.

1 - 5
U14 II liiga B-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Tartu JK Tammeka Valge (09)

3 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FC Flora U21

6 - 1
U14 II liiga B-tasand
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev Sinine (09) vs PJK (09)

5 - 0
U15 II liiga
Rapla Kesklinna Kooli staadion

Raplamaa JK ja Kohila Püsivus ÜM (08) vs PJK (08)

8 - 0
Tipneri karikavõistlused
Tartu Tamme staadion

Tartu JK Tammeka vs PJK

1 - 8
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Tallinn I (08)

13:00
U13 IX alagrupp
Väätsa Põhikooli staadion

Paide LM Väätsa (10) vs PJK (10)

1 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Harju JK Laagri

0 - 2
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Pärnu JK Poseidon (08)

1 - 4
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Pärnu JK Vaprus Must (10)

1 - 7
Esiliiga
Maarjamäe staadion

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

2 - 0
Esiliiga
Viimsi staadion

Viimsi JK vs PJK

7 - 1
U13 IX alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (10) vs PJK (10)

1 - 3
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Paide Linnameeskond U21

3 - 3
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Elva (08)

11:00
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs FC Kuressaare Sinine (10)

6 - 0
Esiliiga
Lilleküla harjutusväljak I

Tallinna FC Flora U21 vs PJK

14:00
U15 II liiga
Infoneti Lasnamäe staadion

FCI Tallinn (08) vs PJK (08)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Keila JK (08)

6 - 0
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Ida-Virumaa FC Alliance

2 - 0
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Vändra JK Vaprus (10)

2 - 1
U13 IX alagrupp
Pärnu Raeküla staadion

Pärnu JK Poseidon II (10) vs PJK (10)

6 - 2
U15 II liiga
Põltsamaa staadion

Põltsamaa Sport (08) vs PJK (08)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Tallinn II (08)

11:00
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Kohila Püsivus (10)