15:15
Sõprusmäng
Vändra kunstmurustaadion

PJK vs Läänemaa JK

12:00
Taliturniir
Nike Arena Elva

PJK vs FC Elva

2 - 4
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK vs JK Tabasalu

Tühistatud
Taliturniir
FC Infoneti lasnamäe hall

Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK

2 - 2
Taliturniir
Sõle jalgpallihall

Vändra JK Vaprus vs PJK

1 - 0
Taliturniir
FC Infoneti lasnamäe hall

PJK vs Tartu JK Welco

2 - 1
Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK vs FC Elva

5 - 0
Esiliiga
Sportland Arena

FC Nõmme United vs PJK

2 - 0
Esiliiga
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

PJK vs Tartu JK Tammeka U21

5 - 0
Esiliiga
Maardu linnastaadion

Maardu Linnameeskond vs PJK

1 - 3
Esiliiga
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Tartu JK Welco vs PJK

2 - 1
U13 I alagrupp
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

FC Tallinn I (09) vs PJK (09)

20 - 0
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs SK Tääksi (08)

3 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK Haapsalu vs PJK II

4 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Märjamaa Kompanii

2 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

10:30
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Kohila Püsivus (10)

1 - 2
U13 I alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Keila JK (09)

1 - 0
U14 II liiga Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka (02) vs PJK (02)

1 - 0
U14 II liiga Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka (08) vs PJK (08)

1 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FC Flora U21

2 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

Pärnu JK Poseidon vs PJK II

2 - 2
U13 I alagrupp
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Vaprus Kollane (09) vs PJK (09)

2 - 0
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Viljandi JK Tulevik (08)

4 - 0
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Pärnu JK Vaprus Must (10)

4 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Wismari staadion

Tallinna JK Legion III vs PJK II

1 - 6
U10 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Põlva Lootospark

Põlva FC Lootos I (12) vs PJK (12)

1 - 4
U10 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Põlva Lootospark

Puhja SK Barca (12) vs PJK (12)

7 - 0
U10 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Põlva Lootospark

Jõgeva SK Noorus-96 (12) vs PJK (12)

2 - 2
U14 II liiga Lõuna
Nike Arena Elva

FC Elva (08) vs PJK (08)

2 - 5
U12 VII alagrupp
Sindi staadion

Pärnu JK Poseidon II (10) vs PJK (10)

0 - 13
U14 II liiga Lõuna
Soe keskasula staadion

FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (08) vs PJK (08)

1 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Raplamaa JK II

3 - 0
U12 VII alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (10) vs Haapsalu JK Kratid (10)

10 - 0
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tartu FC Helios (08)

1 - 7
U13 I alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs JK Tabasalu (09)

6 - 0
U9 vanuseklass B-tase Lääs
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (13) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (13)

1 - 10
U9 vanuseklass B-tase Lääs
Pärnu kunstmurustaadion

Kohila Püsivus (13) vs PJK (13)

4 - 4
U9 vanuseklass B-tase Lääs
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (13) vs Raplamaa JK (13)

4 - 0
Esiliiga
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK

3 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Paldiski Alexela Arena

Rummu Dünamo vs PJK II

2 - 2
U12 VII alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare Sinine (10) vs PJK (10)

1 - 0
U13 I alagrupp
Männiku kunstmuruväljak

FC Nõmme United (09) vs PJK (09)

3 - 2
Esiliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev vs PJK

16:00
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Raplamaa JK Sinine (10)

0 - 1
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Nõmme United

1 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Tallinna FC Maksatransport

1 - 2
Esiliiga
Maarjamäe staadion

Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK

Edasi lükatud
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs JK Tallinna Kalev

Edasi lükatud
Tipneri karikavõistlused
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna JK Legion II

0 - 2
U13 I alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (09) vs FC Tallinn I (09)

1 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Maardu Linnameeskond

7 - 0
U13 I alagrupp
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK (09) vs PJK (09)

1 - 3
Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK

6 - 1
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Pärnu JK Poseidon (08)

2 - 1
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tartu JK Welco

11:00
U14 II liiga Lõuna
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Vaprus Must (08) vs PJK (08)

12:00
U13 I alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (09)

4 - 1
U12 VII alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (10) vs PJK (10)

2 - 0
Tipneri karikavõistlused
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna JK Legion

11:00
U13 I alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Tallinna FC Flora Rohelised (09)

10:35
U9 vanuseklass B-tase Lääs
Sindi staadion

Pärnu JK Vaprus Sinine (13) vs PJK (13)

11:10
U9 vanuseklass B-tase Lääs
Sindi staadion

Pärnu JK Poseidon (13) vs PJK (13)

12:55
U9 vanuseklass B-tase Lääs
Sindi staadion

Pärnu JK Vaprus Kollane (13) vs PJK (13)

2 - 0
Esiliiga
Lilleküla harjutusväljak I

Tallinna FC Flora U21 vs PJK

16:00
U12 VII alagrupp
Kohila staadion

Kohila Püsivus (10) vs PJK (10)

11 - 2
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tartu WJK Santos (08)

2 - 2
U12 VII alagrupp
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Vaprus Must (10) vs PJK (10)

3 - 0
Esiliiga
Elva linnastaadion

FC Elva vs PJK

4 - 1
U13 I alagrupp
Tabasalu Arena

JK Tabasalu (09) vs PJK (09)

13:00
U14 II liiga Lõuna
Põltsamaa staadion

Põltsamaa Sport (08) vs PJK (08)

13:30
U12 VII alagrupp
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion

Pärnu JK Vaprus Must (10) vs PJK (10)

4 - 7
U12 VII alagrupp
Linnamäe jalgpalliväljak

Haapsalu JK Kratid (10) vs PJK (10)

2 - 4
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Paide Linnameeskond U21

5 - 1
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Pärnu JK Poseidon II (10)

12:00
U13 I alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs FC Nõmme United (09)

4 - 2
U14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Raplamaa JK (08)

0 - 6
U16 II LIIGA
Nike Arena

Tallinna FC Flora Rohelised (06) vs JK Poseidon ja Pärnu JK ÜM (06)

0 - 3
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs JK Tallinna Kalev

1 - 3
U13 I alagrupp
Nike Arena

Tallinna FC Flora Rohelised (09) vs PJK (09)

2 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs JK Tallinna Kalev

8 - 0
U14 II liiga A-tasand
Narva Kalev-Fama staadion

JK Narva Trans (08) vs PJK (08)

1 - 1
Esiliiga
Maardu linnastaadion

Maardu Linnameeskond vs PJK

17:00
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs FC Kuressaare Sinine (10)

5 - 3
U14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Saku Sporting (08)

2 - 1
Esiliiga
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Tartu JK Welco vs PJK

15:00
U14 II liiga A-tasand
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev Valge (08) vs PJK (08)

3 - 0
U13 E alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (09) vs PJK (09)

17:30
U14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Keila JK (08)