PJK võttis põnevusmängust Tartu JK Tammeka U21 vastu võidu!

Esiliiga 16. vooru mängus võttis PJK kodusel Pärnu Rannastaadionil 3:2 võidu Tartu JK Tammeka U21 meeskonna vastu.

PJK esimene värav sündis mängu 21. minutil kui oli täpne Kein Makovei. Rohkem esimesel poolajal sihile ei jõutud,

Kohe teise poolaja alguses, täpsealt 51. minutil, suurendas PJK edu Igor Mohhov. Turvalist 2:0 edu aga kaua nautida ei saadud kuna 64. minutil oli täpne Tartu poolt Carl Robert Mägimets.

Järgnes Tartu suurem surve viigivärava löömiseks, mis tekitas aga PJK-l võimalusi kontrarünnakuteks ning 72. minutil kasutati just seda relva, kui tabamuse sai kirja Risto Kauniste.

81. minutil vähendas Tartu taas vahe üheväravaliseks, värava autoriks Martin Jõgi. 93. minutil teenis teise kollase kaardi Tartu poolelt Artur Uljanov ning pidi mängust lahkuma ning kun rohkem väravaid ei löödud tähendas see seda, et PJK kirjutas ülitähtsad kolm võidupunkti Esiliiga tabelisse ning ühtlasi jättis Tartu kolme punkti kaugusele seljataha.