PJK-l tuli Maardus tunnistada Maardu Linnameeskonna paremust

Tänases Esiliiga mänguks sõitis PJK Maardusse külla kohalikule Maardu Linnameeskonnale. Mäng toimus 212 pealtvaataja ees.

Esimene poolaeg tõi kolm väravat. Viiendal 5. minutil avas skoori Ilja Zelentsov Maardu poolt ning 38. minutil läks Maardu 2:0 ette Martin Jaagumetsa väravast. PJK vastas o,malt poolt 43. minutil, kui täpne oli Veiko Vespere.

Teisel poolajal aga näitas Maardu miks ollakse Esiliiga liidrid ja lisas kolm vastuseta väravat. Väravate autoriteks taas Ilja Zelentsov (55′), Vadim Aksjonv (68′) ja Stanislav Tsõmbaljuk (90′).