PJK alistas Kohtla Järve JK Järve

Esiliiga teises mängus õnnestus PJK-l kõik kolm punkti koju jätta vaatamata sellele, et juba esimesel poolajal kümnekesi jäädi, kui kahe teenitud kollase kaardi tõttu (20′, 42′) pidi mängust lahkuma Mirko Mardiste. Kindel ja teenitud võit võeti 2:0 seisuga. Väravad lõid 18. minutil Jevgeni Novikov peale vastaste puterdamist kaitses ilusa tõstega üle väravavahi ning 70. minutil Tarmo Kovalevski kindlustas pealöögiga kolm punkti ära. Liigatabelis jagatakse peale teist vooru esikohta Nõmme Unitedi, Tallinna FC Flora U21 ja Pärnu Vaprusega, kellel kõigil teenitud 4 punkti.