PJK alistas Esiliiga üleminekumängude esimeses vaatuses Rakvere JK Tarvase

Pingelises ja väravaterohkes esimeses Esiliiga üleminekumängus sai PJK kodusel Pärnu Rannastaadionil napi 3:2 võidu ja võtab järgmine nädal Rakverre kordusmängule minnes kaasa eduseisu!

Mängu skoor avati juba üheksandal minutil, kui väravavahiga sai 1 vs 1 duellile Kein Makovei ja nahkkera kindlalt võrku toimetas.

Mängu kulgedes tekkis PJK-l mitmeid võimlusi eduseisus suurendada aga seda paraku teha ei suudetud ning 63. minutil teenis Rakvere Tarvas penalti (PJK väravavakt Kaupo Koort tõmbas karistusalas vastase mängija maha), mille kindlalt realiseerisid ja viigiseis oli tõsiasi. Värava autoriks Siim Rannamäe.

Sisse lastud viigiväravast ei lasknud PJK end aga pikalt heidutada ning 77. minutil mindi teenitult uuesti juhtima, kui ise penalti ära löödi (käega mäng kuueteist meetri kastis Rakvere mängija poolt), lööjaks Risto Pärnat.

85. minutil õnnestus PJK-l Rakvere keskkaitse söödumänguga oskuslikult üle mängida ja tulemuseks kolmas värav. Autoriks taas Kein Makovei.

Mäng aga ei olnud veel läbi ning 87. minutil kaotas PJK õnnetult keskväljal palli, mille lõpptulemuseks Rakvere teine värav, mille lööjaks taas Siim Rannamäe.

PJK mängis järgnevas koosseisus:

Kaupo Koort (VV), Hevar Aas, Veiko Vespere, Mirko Mardiste, Ranet Ristikivi, Igor Mohhov (64′ Risto Kauniste), Karmo Valk, Reimo Madissoo (64′ Jevgeni Novikov), Risto Pärnat (K), Tarmo Kovalevski, Kein Makovei.

Pink:

Joonas Sild, Jevgeni Novikov, Risto Kauniste, Aleksander Algo, Oliver Vaabel.

Teise mängu eel on õhus intriigi küll ja veel ning meeskond ootab ka võõrsil mängule toetajaid! Kordusmäng toimub Rakvere kunstmurustaadionil laupäeval, 23. novembril, kell 13:00.

Esiliiga
Esiliiga