PJK võttis Männiku staadionilt punkti kaasa

Eilses Esiliiga mängus andis PJK korraliku lahingu võõrsil, Männiku staadionil, Nõmme Unitedile ning võttis igati teenitult kaasa viigipunkti.

Mäng algas tasavägiselt ja väheste värava võimalustega kuni 23. minutil õnnestus Nõmme Unitedil teha üks terav välgatus ning minna juhtima Ander Ott Valge värvast. Poolaja lõpiuni üritas PJK omalt poolt vastust leida aga paraku siiski palli võrku toimetada ei õnnestunud vaatamata nii mõnelegile korralikule võimalusele.

Teist poolaega alustati PJK poolt kindla sihiga mäng viigistada ning kaua oodata ei tulnud, kui juba 56. minutil Tanel Melts toimetas karistuslöögist hea palli Nõmme karistusalasse ja peaga viis selle sihile Veiko Vespere. Vaatamata haaravale ja võimaluste rohkele mängule kummaltki rohkem palli sibulavõrku toimetada ei õnnestunud ning mäng lõppes viigisadamas. Mängu lõpus teenis teise kollase kaardi 86. minutil Reimo Madissoo, kui võttis maha kiirrünnakusse jooksnud Lars-Indrek Aigro ning PJK jätkas mängu lõpuni kümnekesi.

Liigatabelis jätkatakse kümnendal kohal.

Esiliiga
Esiliiga

PJK mängis järgnevas koosseisus:

Johannes Gevlja (VV), Veiko Vespere, Eke Tormis Pikk, Tanel Melts, Hevar Aas, Silver Õismets, Jako Kanter,
Igor Mohhov, Mirko Mardiste (K), Reimo Madissoo, Nazar Vyzdryk.

Pink:

Andreas Põld, Marko Mardiste, Kris Talving, Madis Moos.

Järgmine mäng on kodusel Pärnu Rannastaadionil 22. mail kell 17:00. Tulge kaasa elama!