PJK mängis võõrsil viiki Tartu JK Tammeka U21-ga

Tänases Esiliiga kohtumises mängis PJK Tartus viiki Tartu JK Tammeka U21 meeskonnaga. Mõlemad väravad lõid tartlased. Kõigepealt viis Tanel Tammik Tammeka juba 9. minutil juhtima, seejärel aga poolaja lõpus viigistas PJK seisu, kui palli toimetas oma võrku Mattias Erik Tiik. Rohkem väravaid mängus ei löödud.

Antud tulemus tähendab seda, et endiselt on lahtine kas PJK kukub madalamasse liigasse või saab võimaluse Esiliigasse püsima jäämise nimel võidelda üleminekumängudes.

Liiga viimane mäng toimub 20.11.2021 kuupäeval kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadionil.