PJK alustas südikalt aga FC Flora võttis siiski oma

Tänane Tipneri karikamän PJK ja FC Flora vahel algas Pärnu Rannastaadionil äärmiselt põnevalt, kui juba 10. minutil läks PJK juhtima Risto Kauniste väravast, millele söödu andis Kein Makovei.

PJK suutis eduseisu hoida 34. minutini, kui Flora eest sai tabamuse kirja Markus Poom. Viigiväravast kindlust ammutanud rohevalged võtsid seepeale ohjad enda kätte ning 35. minutil mindi juhtima 1:2, värava autoriks sedakorda Henrik Pürg. Peale seda mäng natuke rahunes aga enne poolajavilet suutis Flora korra veel Pärnu värava lahti muukida, kui 45. minutil jõudis sihile Andreas Kiivit.

Teisel poolaja lisas Flora veel ühe värava, kui täpne oli taas Markus Poom. Lõppseis 1:4 Florale.