Pärnu-Jaagupi CUP 2019 turniirilt esikoht!

Pärnu Jalgpalliklubi kõige nooremad 2013 aasta sündinud laste treeninggrupp osales 03.11.2019 toimunud SA Pärnumaa Jalgpallikeskuse poolt korraldataval Pärnu-Jaagupi turniiril 2012 aasta vanusegrupis ja tõi koju oma esimese võidukarika. Meeskonna eesmärgiks oli oma esimesel turniiril saada kogemusi, vähemalt üks võit ja anda kõigile vastastele tugev lahing.

Osalesime B alagrupis kus oma esimese mängu JK Pärnu Poseidon II vastu võitsime 3:0. Seejärel mängisime 1:1 viiki omavanuste Läänemaa JK poistega. Seejärel saime turniiri ainsa kaotuse hilisemalt finaalivastaselt Raplamaa JK 1:3 ja seejärel võitsime Pärnu Vaprus musta 3:1. Poolfinaalis alistasime põhimõttelises lahingus A-alagrupi võitja Pärnu Vaprus kollase 2:1 ja finaalis ootas meid uuesti alagrupikaaslane Raplamaa JK kes oli teises poolfinaalis võitnud JK Kalevi Kratid.

Finaalis läks Raplamaa JK kiiresti 1:0 juhtima. PJK ei andnud alla vaid võitles võiduni alistades peale võrdset võitlust Raplamaa JK skooriga 2:1 ja tõstis pea kohale võidukarika.

Oli küll pikk turniiripäev kuid võidukarikas ja Pärnu Jalgpalliklubi väärikas esindamine pani päevale kauni punkti. Soovime klubi poolt poistele õnne edukalt alanud jalgpalluri karjääri puhul ja õnnitleme meie värsket treenerit Ralf Jalakat tema eduka treeneridebüüdi puhul.

Pärnu Jaagupi Cup võitjad

Klubiga liitumiseks saada avaldus lapse vanusega e-postile:

info@parnujk.ee