Pomurje võidukas PJK vastu

Ka teises naiste Meistrite liiga alagrupimängus tuli PJK südikal naiskonnal vastasele alla vanduda. Sedakorda oli vastaseks Sloveenia naiskond nimega Pomurje ning numbriteks 0:4. Väravate autoriteks olid Vrabel (17. ja 70. minut), Kolbl (79. minut) ning Rogan (83. minut).

Kommentaarid kohapealt:

Teine mäng ja teine kaotus. ZNK Pomurje lõi meie väravavõrku kokku neli vastuseta väravat. Sloveenlased olid kiiremad ja tehnilisemad igas elemendis. Nüüd ees kaks vaba päeva akude laadimiseks, et neljapäeval pidada viimane väärikas lahing kohaliku Montenegro meistri vastu.

Mängisime koosseisus: Elis Meetua, Saskia Sonnberg (Triinu Esken), Ketlin Saar, Anete Paulus, Berle Brant, Kairi Himanen, Kaire Palmaru, Anastassia Morkovkina (Annaliis Strigin), Olga Ivanova, Kristina Bannikova, Ave Pajo (Elizaveta Rutkovskaja)
Varus: Karina Kork, Liivi Sõrmus, Merlyn Mletsin.