PJK naiskond avas hooaja võidukalt!

Täna pidas PJK naiskond oma esimese liigamängu Tallinnas Hiiu kunstmuru väljakul, vastaseks oli Nõmme Kalju naiskond. Mängult naastakse uhke 9:0 võiduga. Kusjuures 8 esimest väravat löödi juba esimesel poolajal!

Koosseisud:

Nõmme Kalju

Maarja Virula, Maria Orav, Jana Pipar, Anett Kadastu, Laura Jaansen (46. minut Laura-Liis Tamm), Mari Teppan (46. minut Kätlin Ojapõld), Sarah Brigitta Kasemaa, Hanna-Marii Kaljas, Birjo Rasmussen (32. minut Caroly Kaljumäe), Helen Mirt, Anette Rõõmussaar

Pink: Mariann Vendelin, Madli Schwitzkowski, Janeli Jaansen, Laura-Liis Tamm, Caroly Kaljumäe, Kätlin Ojapõld

PJK

Karina Kork, Berle Brant (50. minut Merlyn Mletsin), Anete Paulus, Ketlin Saar, Saskia Sonnberg (50. minut Triinu Esken), Kristina Bannikova, Kairi Himanen, Kaire Palmaru, Anastassia Morkovkina (68. minut Elizaveta Rutkovskaja), Olga Ivanova (46. minut Liivi Sõrmus), Margarita Žernosekova (teenis 83. minutil kollase kaardi).

Pink: Triinu Esken, Liivi Sõrmus, Merlyn Mletsin, Elizaveta Rutkovskaja, Ave Pajo

Väravad lõid:

Nõmme Kalju

PJK

Anastassia Morkovkina (3., 5., 24. minut), Margarita Žernosekova (13, 29. minut), Kristina Bannikova (17. minut), Olga Ivanova (44. minut), Kairi Himanen (45. minut), Liivi Sõrmus (50. minut)

Kohtunik: Andres Kalvik
Abikohtunikud: Rain Mürkhain, Jürgen Laasik