Silt: tartusk10

PJK naiskond kindlustas koha karika poolfinaalis

Teel poolfinaali sai PJK naistel alistatud veerandfinaalis Tartu SK10 seisuga 5:1. Väravate autorid PJK poolelt Morkovkina (2), Bannikova (2) ning Himanen ja vastaste poolelt Strigin.

PJK koosseis: Elis Meetua, Berle Brant, Ketlin Saar, Heleri Saar, Marve Besmertnõi (Gerli Israel), Elizaveta Rutkovskaja (Margarita Zernosekova), Kairi Himanen (Laada Tereštšenkova), Anete Paulus, Merily Toom, Anastassia Morkovkina, Kristina Bannikova.

Kasutamata vahetused: Claudia Smirnov, Kaire Palmaru, Jennifer Smirnov

Ülejäänud poolfinalistid on FC Flora, Tallinna FC Levadia ja Põlva FC Lootos.

Järgmise ringi vastane on veel loosimata, loosimine toimub neljapäeval.

PJK naiskond alustas meistriliigat võidukalt!

Eile alustas Eesti naiste Expert liiga, mille avavoorus sai PJK naiskond kirja suureskoorilise 9:0 võidu Tartu SK 10 vastu. Väravad Morkovkina (2), Paulus (1), Brant (1), Toom (1), Sõrmus (1), Himanen (1), Suviste (OV) ja Smirnov (1).

PJK mängis koosseisus: Elis Meetua, Berle Brant, Anete Paulus (Marve Besmertnõi), Heleri Saar, Ketlin Saar (Grete Ojala), Elizaveta Rutkovskaja, Kairi Himanen, Laada Tereštšenkova (Gerli Israel), Anastassia Morkovkina, Merily Toom (Jennifer Smirnov), Liivi Sõrmus.
Varus: Kaire Palmaru, Claudia Smirnov

Naiste saalijalgpalli karika võitis PJK

Eile selgitati Kehra spordihoones naiste saalijalgpalli karikavõistluste võitja. Kümme naiskonda olid jaotatud kahte alagruppi, kust poolfinaalidesse pääsesid mõlema alagrupi kaks paremat.

A-alagrupi võitnud Tallinna FC Flora I oli esimeses poolfinaalis 1:0 üle JK Tallinna Kalevist. Teises poolfinaalis oli B-alagrupi võitja Pärnu JK I 3:0 üle oma duubelkoosseisust.

Finaalis alistas Pärnu JK I Tallinna FC Flora I 3:0. Turniiri edukamad väravalööjad olid Anastassia Morkovkina ja Kaire Palmaru 6 väravaga.

Pärnu JK I koosseis: Triinu Esken, Kaire Palmaru, Ketlin Saar, Anete Paulus, Anastassia Morkovkina, Kaire Himanen, Liivi Sõrmus, Elizaveta Rutkovskaja, Kristina Bannikova.

A-alagrupp:
1. Tallinna FC Flora 10p
2. Pärnu JK II 8p
Tallinna FC Levadia 6p
Nõmme Kalju FC 4p
Tallinna FC Infonet 0p

B-alagrupp:
1. Pärnu JK 12p
2. JK Tallinna Kalev 6p
Tartu JK Tammeka 6p
Tartu SK10 Premium 3p
Tallinna FC Flora II 3p

Alagrupimängud:
10:00 A Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia 0:2
10:15 A Pärnu JK II – Tallinna FC Flora 0:0
10:30 B Pärnu JK – JK Tallinna Kalev 3:0
10:45 B Tartu SK10 Premium – Tallinna FC Flora II 3:0
11:00 A Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet 4:0
11:15 A Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 1:0
11:30 B Tartu JK Tammeka – Pärnu JK 0:1
11:45 B JK Tallinna Kalev – Tartu SK10 Premium 1:0
12:00 A Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 1:2
12:15 A Tallinna FC Infonet – Pärnu JK II 1:2
12:30 B Tartu SK10 Premium – Tartu JK Tammeka 0:2
12:45 B Tallinna FC Flora II – JK Tallinna Kalev 3:1
13:00 A Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 2:0
13:15 A Pärnu JK II – Nõmme Kalju FC 0:0
13:30 B Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora II 1:0
13:45 B Pärnu JK – Tartu SK10 Premium 3:1
14:00 A Tallinna FC Levadia – Pärnu JK II 0:1
14:15 A Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet 1:0
14:30 B JK Tallinna Kalev – Tartu JK Tammeka 1:0
14:45 B Tallinna FC Flora II – Pärnu JK 0:3