Esiliiga 33. vooru mängus tuli tunnistad Viljandi JK Tuleviku paremust

Mäng algas PJK-le hästi, kui juba 11. minutil sahistas võrku Tanel Melts. 10 minutit enne poolaja lõppu tõi aga tabloole viiginumbrid 1:1 Andre Varuski värav. Sellel seisul avapoolaeg lõppeski.

Teisel poolajal jätkus tasavägine mäng kuni 62. minutil teenis mängu teise kollase kaardi Veiko Vespere ning PJK jäi kümnekesi. Vaatamata sellele suudeti aga 87. minutini seisu hoida, siis aga leidis võrgu ülesse Rome Veske Viljandi poolt ning 90 + 6. minutil pani mängule punkti Sander Liiri värav. Lõppseis 1:3.

Liigatabelis jätkab PJK 10 kohal, Viljandist lahutab 3 punkti ja Ida Virumaa FC Alliancest 4 punkti. Mängida on jäänud veel 3 mängu. Järgmine mäng toimub kodus, Rehepapi kunstmurustaadionil 30.10.2022, kell 12:30 Viimsi JK vastu.