PJK naiskond purustas Levadia ning tõusis ainuliidriks

Eilses liigamängus alustas PJK naiskond teravalt ning tulemus oli kiire tulema, kui kiirelt mindi Levadia vastu 2:0 juhtima. Poolaja pausile minnes oli seisuks juba 6:0.

Teise poolaja alguses õnnestus Levadial üks värav tagasi lüüa, see aga mõjus vaid ärgitavalt PJK-le, kes lisas omalt poolt veel viiv väravat, mis tõi mängu lõpuks tabloole seisu 11:1. Peale antud võitu jätkab PJK ainuliidrina Eesti naiste meistriliigas.

PJK väravad lõid 3x Morkovkina, 3x Shcherbachenia, 2x Tülp, Bannikova, Matjuhhova ja Toom.

PJK koosseis: Elis Meetua, Berle Brant (Marve Bessmertnõi), Anete Paulus, Ketlin Saar, Elizaveta Rutkovskaja, Anastasija Scherbachenia, Liivi Sõrmus, Kairi Himanen (Laada Tereštšenkova), Anastassia Morkovkina (Anne-Grethe Pajuviidik), Margarita Matjuhhova, Kristina Bannikova (Ulrika Tülp).

Varus: Maarja Virula