PJK naiskond kaotas esimese lahingu naiste Meistrite liigas

PJK naiskond pidi tunnistama esimeses naiste Meistrite liiga mängus 1:7 rumeenlaste üleolekut. Esimesel poolajal lasti Olimpia Cluj-l lüüa endale koguni 5 väravat aga korra õnnestus nõelata ka ise, kui Toom leidis hea sööduga äärelt Shcherbachenia, kes võttis mängija ette ning sai tsenderdada värava alla, kus Morkovkina ei kahelnud ja lõi palli võrku! Teine poolaeg suudeti vastaste tempot natuke pidurdada, kuid kaks palli maandus siiski veel PJK väravasse.

PJK mängis järgnevas koosseisus:

Elis Meetua, Ketlin Saar (73. Laada Tereštšenkova), Heleri Saar, Anete Paulus, Anastassia Morkovkina, Kairi Himanen, Liivi Sõrmus, Berle Brant (51. Kristina Bannikova), Margarita Matjuhhova (86. Marve Bessmertnõi), Merily Toom, Anastasija-Grazyna Shcherbachenia

Varus: Maarja Virula, Anne-Grethe Pajuviidik, Lisete Tammeveski, Kaire Tekku

Järgmiseks vastaseks on sama moodi tugev Poola naiskond Medyk Konin. Mäng toimub juba neljapäeval. Pöidlad pihku!

Algab esimene mäng. Pöidlad pihku! #UEFAWomensChampionsLeague #Poland #Konin #pjk #parnujk #olimpiccluj