PJK meeskond alistus võitluslikus mängus Nõmme Unitedile

Pühapäeval toimunud mängu esimesel poolajal oli kerge ülekaal kodumeeskonnal Nõmme Unitedil, kuid tõeliselt ohtlikke momente suutis  luua PJK isegi rohkem. Kahjuks aga teenis poolaja lõpuminutitel teise kollase kaardi Karmo Valk ja PJK-l tuli jätkata vähemuses. Olukorrale järgnenud hetkelise peataoleku kasutas edukalt ära Nõmme United, 1:0 ja vaheajale mindi PJK kaotusseisus.

Kohe teise poolaja alguses lõpetas ilusa rünnaku Jevgeni Novikov suunates peaga palli väravasse ,1:1. Rõõm oli aga lühikue ning juba 10 minutit hiljem oli taas Nõmme United ees, sedakorda seisuga 2:1.

PJK ei olnud aga veel murtud ja suutis vastata ning peale järjekordset nurgalööki suunas Martin Mardiste peaga palli väravasse, 2:2.

Seeärel aga suutis Nõmme United ühemehelise enamuse maksma panna ja surus PJK-d üsna korralikult, mille lõppresultaadina 3:2 edu  84. minutil tabloole kirjutati.

Peale 3:2 kaotusseisu jäämist üritas PJK võtta n-ö viimast ja mindi viigipunkti püüdma, kahjuks lõppes see vastaste kontaraga, millest 4:2 lõpptulemus mängu lõpu eel vormistati.