PJK meeskond alistas Pärnu derbys Pärnu JK Vaprus II meeskonna!

Pärnu JK meeskond kohtus Eesti meistrivõistluste II liiga (Lõuna/Lääne piirkond) avakohtumises Pärnu JK Vaprus II-ga.

Mängu esimene poolaeg oli väga tasvägine, mõlemal meeskonnal oli häid võimalusi. Esimesena aga jõudis väravani Kristian Lenk PJK poolelt, kes tõstis ilusa kaarega palli üle väravast välja jooksnud Vapruse väravavahi, 1:0. Väravasöödu sai kirja Mirko Mardiste.

Teise värava lõi Igor Mohhov, kes pärast väikest triblingut lõi suurepärase kauglöögi ca. 20 meetrilt tagumisse ristnurka, kust postipõrkest lendas pall väravasse, 2:0.

Teisel poolajal kontrollis mängu PJK täielikult, ülekaalu realiseerida õnnestus aga ainult korra, kui Eiko Kuningas-e peaga suunatud palli lõi väravaks Kris Antsmaa.

Kohalik derby lõppes PJK 3:0 võiduga.