13:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Võru FC Helios

13:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Nõmme Kalju FC (N)

13:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N)

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus

11:00
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs JK Narva Trans (04)

11:00
U15 II liiga A-tasand
Türi metsakombinaadi staadion

Paide LM Türi (04) vs PJK (04)

16:00
Esiliiga B
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK Meeskond

12:30
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Rakvere JK Tarvas (04)

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Tallinna FC Flora U19

11:30
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs FC Elva (04)

16:00
Esiliiga B
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

18:00
Naiste Esiliiga
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (N) vs PJK II (N)

18:30
Esiliiga B
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Kohtla-Järve JK Järve vs PJK Meeskond

16:00
U15 II liiga A-tasand
Haapsalu linnastaadion

Läänemaa JK (04) vs PJK (04)

16:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Tallinna JK Legion

11:00
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs JK Tabasalu (04)

17:00
U15 II liiga A-tasand
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

FC Tallinn (04) vs PJK (04)

13:00
Esiliiga B
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Lasnamäe FC Ajax

11:00
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Kiviõli FC Irbis (04)

13:00
Esiliiga B
Sportland Arena

Tallinna FC Flora U19 vs PJK Meeskond

18:00
U15 II liiga A-tasand
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

Kohtla-Järve JK Järve (04) vs PJK (04)

13:00
Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion

Võru FC Helios vs PJK Meeskond

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Kohtla-Järve JK Järve

13:00
Esiliiga B
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs FC Nõmme United

13:00
Esiliiga B
Wismari staadion

Tallinna JK Legion vs PJK Meeskond

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Tartu JK Tammeka U21