15:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FC Flora U21

18:00
U14 II liiga B-tasand
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev Sinine (09) vs PJK (09)

16:00
U15 II liiga
Rapla Kesklinna Kooli staadion

Raplamaa JK ja Kohila Püsivus ÜM (08) vs PJK (08)

19:30
Tipneri karikavõistlused
Tartu Tamme staadion

Tartu JK Tammeka vs PJK

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Tallinn I (08)

13:00
U13 IX alagrupp
Väätsa Põhikooli staadion

Paide LM Väätsa (10) vs PJK (10)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Harju JK Laagri

16:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Pärnu JK Poseidon (08)

13:00
U15 II liiga
Põltsamaa staadion

Põltsamaa Sport (08) vs PJK (08)

13:00
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Pärnu JK Vaprus Must (10)

15:00
Esiliiga
Maarjamäe staadion

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

19:00
Esiliiga
Viimsi staadion

Viimsi JK vs PJK

11:00
U13 IX alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (10) vs PJK (10)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Elva (08)

12:30
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Paide Linnameeskond U21

11:00
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs FC Kuressaare Sinine (10)

14:00
U15 II liiga
Infoneti Lasnamäe staadion

FCI Tallinn (08) vs PJK (08)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Keila JK (08)

15:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Ida-Virumaa FC Alliance

16:30
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Vändra JK Vaprus (10)

12:00
U15 II liiga
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC II (08) vs PJK (08)

16:00
U13 IX alagrupp
Pärnu Raeküla staadion

Pärnu JK Poseidon II (10) vs PJK (10)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Tallinn II (08)

11:00
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Kohila Püsivus (10)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

12:30
Esiliiga
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK

12:00
U15 II liiga
Kotka staadion

Tallinna FC Flora Rohelised (08) vs PJK (08)

19:00
Esiliiga
Elva linnastaadion

FC Elva vs PJK

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Viljandi JK Tulevik

12:30
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Viimsi JK

19:00
Esiliiga
Laagri kunstmurustaadion

Harju JK Laagri vs PJK

12:30
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Nõmme United