19:00
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Tervis vs PJK II

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Nõmme Kalju FC II (08)

17:00
U14 II liiga Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

PJK (09) vs Valga FC Warrior (09)

19:00
Esiliiga
Lilleküla harjutusväljak I

Tallinna FC Flora U21 vs PJK

13:00
U14 II liiga Lõuna
Barrus Arena Võru

Võru FC Helios (09) vs PJK (09)

15:30
U15 II liiga
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

FC Tallinn II (08) vs PJK (08)

13:00
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09)

13:00
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Viljandi JK Tulevik (09)

12:30
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Paide Linnameeskond U21

18:00
U14 II liiga Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka Valge (09) vs PJK (09)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Harju JK Laagri

19:00
Esiliiga
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Ida-Virumaa FC Alliance vs PJK

15:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Elva

12:00
U15 II liiga
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

FC Tallinn I (08) vs PJK (08)

18:00
Esiliiga
Viljandi Linnastaadion

Viljandi JK Tulevik vs PJK

15:00
U15 II liiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka (08) vs PJK (08)

11:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Pärnu JK Poseidon (08)

15:00
Esiliiga
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK

15:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FC Flora U21

16:00
U15 II liiga
Rapla Kesklinna Kooli staadion

Raplamaa JK ja Kohila Püsivus ÜM (08) vs PJK (08)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Tallinn I (08)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Harju JK Laagri

13:00
U15 II liiga
Põltsamaa staadion

Põltsamaa Sport (08) vs PJK (08)

15:00
Esiliiga
Maarjamäe staadion

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

19:00
Esiliiga
Viimsi staadion

Viimsi JK vs PJK

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Elva (08)

12:30
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Paide Linnameeskond U21

14:00
U15 II liiga
Infoneti Lasnamäe staadion

FCI Tallinn (08) vs PJK (08)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Keila JK (08)

15:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Ida-Virumaa FC Alliance

12:00
U15 II liiga
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC II (08) vs PJK (08)

12:00
U15 II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Tallinn II (08)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

12:30
Esiliiga
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK

12:00
U15 II liiga
Kotka staadion

Tallinna FC Flora Rohelised (08) vs PJK (08)

19:00
Esiliiga
Elva linnastaadion

FC Elva vs PJK

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Viljandi JK Tulevik

12:30
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Viimsi JK

19:00
Esiliiga
Laagri kunstmurustaadion

Harju JK Laagri vs PJK

12:30
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Nõmme United