19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Maardu Linnameeskond

19:00
Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK

11:00
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Pärnu JK Poseidon (08)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tartu JK Welco

11:00
U14 II liiga Lõuna
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Vaprus Must (08) vs PJK (08)

10:30
U12 VII alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (10) vs PJK (10)

12:00
U14 II liiga Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tartu WJK Santos (08)

19:00
Esiliiga
Lilleküla harjutusväljak I

Tallinna FC Flora U21 vs PJK

16:00
U12 VII alagrupp
Kohila staadion

Kohila Püsivus (10) vs PJK (10)

16:00
Esiliiga
Elva linnastaadion

FC Elva vs PJK

13:00
U14 II liiga Lõuna
Põltsamaa staadion

Põltsamaa Sport (08) vs PJK (08)

13:30
U12 VII alagrupp
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion

Pärnu JK Vaprus Must (10) vs PJK (10)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Paide Linnameeskond U21

10:30
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Pärnu JK Poseidon II (10)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs JK Tallinna Kalev

17:00
U12 VII alagrupp
Linnamäe jalgpalliväljak

Haapsalu JK Kratid (10) vs PJK (10)

18:00
Esiliiga
Maardu linnastaadion

Maardu Linnameeskond vs PJK

10:30
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs FC Kuressaare Sinine (10)

12:30
U12 VII alagrupp
Rapla Kesklinna Kooli staadion

Raplamaa JK Sinine (10) vs PJK (10)

13:00
Esiliiga
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Tartu JK Welco vs PJK

10:30
U12 VII alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Läänemaa JK (10)

13:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FC Flora U21

13:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Nõmme United

13:00
Esiliiga
Paide kunstmurustaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK

13:00
Esiliiga
Maarjamäe staadion

Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK

13:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tartu JK Tammeka U21

13:00
Esiliiga
Elva linnastaadion

FC Elva vs PJK