1 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

0 - 3
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

Pärnu JK Vaprus (N) vs PJK Naiskond

0 - 2
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

Nõmme Kalju FC (N) vs PJK Naiskond

0 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs Põltsamaa SK Motiiv (N)

3 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

3 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N)

2 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

FC Pae United (N) vs PJK Naiskond

2 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond (poolfinaal)

0 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

Nõmme Kalju FC (N) vs PJK Naiskond (III-IV koha mäng)(PJK võit penaltites 3:2)

0 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Nõmme Kalju FC U21 vs PJK

5 - 2
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK vs JK Tallinna Kalev U21

1 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK vs Tartu JK Welco

1 - 1
Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK vs Tallinna FC Flora U21

2 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Märjamaa Gümnaasiumi staadion

Märjamaa Kompanii vs PJK II

7 - 2
U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Sinine (08) vs Pärnu JK Poseidon (08)

8 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Infoneti Lasnamäe staadion

Tallinna FC Pocarr vs PJK II

2 - 3
U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Kohtla-Järve FC Storm (06)

2 - 0
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Kohtla-Järve JK Järve

3 - 1
U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Pärnu JK Vaprus Must (09)

4 - 2
Esiliiga
Elva linnastaadion

FC Elva vs PJK

5 - 4
U13 VI alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

Pärnu JK Vaprus Kollane (08) vs PJK Sinine (08)

0 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs JK Tabasalu II

1 - 7
U13 IX alagrupp
Kehtna staadion

Kehtna SC Double V (08) vs PJK Valge (08)

4 - 2
U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK vs JK Tallinna Kalev (06)

1 - 1
U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Tallinna JK Legion (10)

1 - 1
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

Pärnu JK Vaprus vs PJK

2 - 0
U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Tallinna JK Augur (09)

5 - 0
U15 III liiga
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (06) vs PJK (06)

0 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Vändra JK Vaprus

1 - 3
U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Valge (08) vs Raplamaa JK Rapla (08)

6 - 1
Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK

8 - 0
U11 III alagrupp
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev Sinine (10) vs PJK (10)

2 - 1
U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Sinine (08) vs FC Hiiumaa (08)

0 - 8
U12 V alagrupp
Laagri kunstmurustaadion

Harju JK Laagri Valge (09) vs PJK (09)

0 - 1
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Maardu Linnameeskond

0 - 4
U15 III liiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK (06) vs Saue JK (06)

5 - 1
U13 IX alagrupp
Märjamaa Gümnaasiumi staadion

Raplamaa JK Märjamaa (08) vs PJK Valge (08)

0 - 4
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Rummu Dünamo

1 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs FC Hiiumaa

5 - 2
U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Valge (08) vs Pärnu JK Vaprus Must (08)

9 - 0
U15 III liiga
Viljandi kunstmuruväljak

Viljandi JK Tulevik (06) vs PJK (06)

3 - 6
U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Rae Spordikool Kalev (10)

3 - 2
U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Läänemaa JK (09)

1 - 7
U13 VI alagrupp
Leisi staadion

Leisi JK (08) vs PJK Sinine (08)

1 - 3
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Nõmme United

0 - 6
U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Tallinna FC Flora Mustad (10)

3 - 1
Esiliiga
Maarjamäe staadion

Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK

0 - 6
U13 VI alagrupp
Sindi Gümnaasiumi staadion

Pärnu JK Poseidon (08) vs PJK Sinine (08)

4 - 3
U15 III liiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK (06) vs Raplamaa JK (06)

12 - 1
U11 III alagrupp
Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak

Raasiku FC Joker (10) vs PJK (10)

1 - 1
U13 IX alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion

Saaremaa JK aameraaS (08) vs PJK Valge (08)

0 - 1
U12 V alagrupp
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev Sinine (09) vs PJK (09)

3 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Elva

3 - 2
Esiliiga
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus vs PJK

4 - 0
Esiliiga
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK

2 - 0
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FCI Levadia U21

1 - 2
Esiliiga
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Kohtla-Järve JK Järve vs PJK

1 - 1
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Pärnu JK Vaprus

3 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Wismari staadion

Tallinna JK Legion III vs PJK II

0 - 1
U15 III liiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK (06) vs Tallinna FC Levadia Valge (06)

1 - 4
Tipneri karikavõistlused
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FC Flora

3 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tartu JK Tammeka U21

5 - 1
Esiliiga
Maardu linnastaadion

Maardu Linnameeskond vs PJK

0 - 7
U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs FC Kose (10)

4 - 1
U15 III liiga
Maarjamäe kunstmuruväljak

Tallinna FC Levadia Valge (06) vs PJK (06)

7 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs JK Kernu Kadakas

1 - 2
U13 VI alagrupp
Kärdla linnastaadion

FC Hiiumaa (08) vs PJK Sinine (08)

1 - 0
U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Sinine (08) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (08)

0 - 0
Esiliiga
Lilleküla harjutusväljak I

Tallinna FC Flora U21 vs PJK

2 - 4
U15 III liiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev (06) vs PJK (06)

9 - 1
U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Sinine (08) vs Leisi JK (08)

1 - 8
U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Valge (08) vs Kohila Püsivus (08)

1 - 5
U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)

11 - 0
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Kohtla-Järve JK Järve

1 - 4
U12 V alagrupp
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting Valge (09) vs PJK (09)

3 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Põhja-Tallinna JK Volta

0 - 2
U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Valge (08) vs FC Kuressaare (08)

4 - 2
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Vändra JK Vaprus

1 - 3
U12 V alagrupp
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Vaprus Must (09) vs PJK (09)

7 - 0
U11 III alagrupp
Wismari staadion

Tallinna JK Legion (10) vs PJK (10)

3 - 6
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Keila JK II

1 - 2
U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Läänemaa JK (06)

1 - 2
U13 D alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Sinine (08) vs Tallinna FC Flora I (08)

9 - 1
U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Valge (08) vs Kehtna SC Double V (08)

7 - 1
U15 III liiga
Laagri kunstmurustaadion

Saue JK (06) vs PJK (06)

4 - 1
Esiliiga
Maardu linnastaadion

Maardu Linnameeskond vs PJK

1 - 1
U12 V alagrupp
Õismäe Gümnaasiumi staadion

Tallinna JK Augur (09) vs PJK (09)

10 - 0
U11 III alagrupp
Kotka staadion

Tallinna FC Flora Mustad (10) vs PJK (10)

14:00
U13 D alagrupp
Narva Kalev-Fama staadion

JK Narva Trans (08) vs PJK Sinine (08)

0 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Sõle kunstmuruväljak

Põhja-Tallinna JK Volta II vs PJK II

0 - 1
U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Viljandi JK Tulevik (06)

3 - 0
U13 IX alagrupp
Rapla Kesklinna Kooli staadion

Raplamaa JK Rapla (08) vs PJK Valge (08)

12:00
U13 D alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Sinine (08) vs Tallinna FC Levadia (08)

13:30
U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Harju JK Laagri Valge (09)

11:00
U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Valge (08) vs Raplamaa JK Märjamaa (08)

12:30
U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs JK Tallinna Kalev Sinine (10)

14:00
III liiga - Lääne piirkond
Kernu Põhikooli staadion

JK Kernu Kadakas vs PJK II

17:00
U15 III liiga
Rapla Kesklinna Kooli staadion

Raplamaa JK (06) vs PJK (06)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Tallinna FC Flora U21

17:00
U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Põhja-Tallinna JK Volta (09)

10:00
U13 IX alagrupp
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Vaprus Must (08) vs PJK Valge (08)

11:00
U12 V alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (09) vs PJK (09)

12:00
U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Puhja Gümnaasiumi staadion

Pärnu JK Poseidon IV (12) vs PJK (12)

12:40
U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Puhja Gümnaasiumi staadion

Põlva FC Lootos II (12) vs PJK (12)

13:20
U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Puhja Gümnaasiumi staadion

PJK (12) vs Puhja SK Barca (12)

15:00
U15 III liiga
Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak

Kohtla-Järve FC Storm (06) vs PJK (06)

16:00
U13 D alagrupp
Kotka staadion

Tallinna FC Flora I (08) vs PJK Sinine (08)

19:00
Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK

10:00
U11 III alagrupp
Järveküla kooli staadion

Rae Spordikool Kalev (10) vs PJK (10)

13:00
III liiga - Lääne piirkond
Kärdla linnastaadion

FC Hiiumaa vs PJK II

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs FC Elva

11:30
U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (10) vs Raasiku FC Joker (10)

12:00
U13 D alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Sinine (08) vs JK Narva Trans (08)

13:00
III liiga - Lääne piirkond
Paldiski Alexela Arena

Rummu Dünamo vs PJK II

15:30
U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs JK Tallinna Kalev Sinine (09)

12:00
U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK Valge (08) vs Saaremaa JK aameraaS (08)

19:00
Esiliiga
Maarjamäe staadion

Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK

11:00
U12 V alagrupp
Sõle kunstmuruväljak

Põhja-Tallinna JK Volta (09) vs PJK (09)

16:00
U13 IX alagrupp
Kohila staadion

Kohila Püsivus (08) vs PJK Valge (08)

17:00
U13 D alagrupp
Maarjamäe kunstmuruväljak

Tallinna FC Levadia (08) vs PJK Sinine (08)

13:00
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Tallinna JK Legion III

15:00
U11 III alagrupp
Kose Gümnaasiumi staadion

FC Kose (10) vs PJK (10)

19:00
III liiga - Lääne piirkond
Tabasalu Arena

JK Tabasalu II vs PJK II

10:00
U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (09) vs Saku Sporting Valge (09)

13:00
Esiliiga
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK

17:00
U11 III alagrupp
Sõle kunstmuruväljak

PJK (10) vs Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)

19:00
Esiliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK vs Pärnu JK Vaprus

13:00
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs Tallinna FC Pocarr

13:00
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs Märjamaa Kompanii