1 - 0Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N) |
0 - 3Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone Pärnu JK Vaprus (N) vs PJK Naiskond |
0 - 2Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone Nõmme Kalju FC (N) vs PJK Naiskond |
0 - 1Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone PJK Naiskond vs Põltsamaa SK Motiiv (N) |
3 - 1Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N) |
3 - 1Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N) |
2 - 0Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone FC Pae United (N) vs PJK Naiskond |
2 - 0Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond (poolfinaal) |
0 - 0Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone Nõmme Kalju FC (N) vs PJK Naiskond (III-IV koha mäng)(PJK võit penaltites 3:2) |
0 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall Nõmme Kalju FC U21 vs PJK |
5 - 2Taliturniir
EJL jalgpallihall PJK vs JK Tallinna Kalev U21 |
1 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall PJK vs Tartu JK Welco |
1 - 1Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK vs Tallinna FC Flora U21 |
2 - 1III liiga - Lääne piirkond
Märjamaa Gümnaasiumi staadion Märjamaa Kompanii vs PJK II |
7 - 2U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Sinine (08) vs Pärnu JK Poseidon (08) |
8 - 2III liiga - Lääne piirkond
Infoneti Lasnamäe staadion Tallinna FC Pocarr vs PJK II |
2 - 3U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Kohtla-Järve FC Storm (06) |
2 - 0Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Kohtla-Järve JK Järve |
3 - 1U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (09) vs Pärnu JK Vaprus Must (09) |
4 - 2Esiliiga
Elva linnastaadion FC Elva vs PJK |
5 - 4U13 VI alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion Pärnu JK Vaprus Kollane (08) vs PJK Sinine (08) |
0 - 2III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs JK Tabasalu II |
1 - 7U13 IX alagrupp
Kehtna staadion Kehtna SC Double V (08) vs PJK Valge (08) |
4 - 2U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK vs JK Tallinna Kalev (06) |
1 - 1U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (10) vs Tallinna JK Legion (10) |
1 - 1Esiliiga
Pärnu Rannastaadion Pärnu JK Vaprus vs PJK |
2 - 0U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (09) vs Tallinna JK Augur (09) |
5 - 0U15 III liiga
Haapsalu kunstmuruväljak Läänemaa JK (06) vs PJK (06) |
0 - 2Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Vändra JK Vaprus |
1 - 3U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Valge (08) vs Raplamaa JK Rapla (08) |
6 - 1Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak Tartu JK Tammeka U21 vs PJK |
8 - 0U11 III alagrupp
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev Sinine (10) vs PJK (10) |
2 - 1U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Sinine (08) vs FC Hiiumaa (08) |
0 - 8U12 V alagrupp
Laagri kunstmurustaadion Harju JK Laagri Valge (09) vs PJK (09) |
0 - 1Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Maardu Linnameeskond |
0 - 4U15 III liiga
Pärnu Raeküla staadion PJK (06) vs Saue JK (06) |
5 - 1U13 IX alagrupp
Märjamaa Gümnaasiumi staadion Raplamaa JK Märjamaa (08) vs PJK Valge (08) |
0 - 4III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Rummu Dünamo |
1 - 1III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs FC Hiiumaa |
5 - 2U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Valge (08) vs Pärnu JK Vaprus Must (08) |
9 - 0U15 III liiga
Viljandi kunstmuruväljak Viljandi JK Tulevik (06) vs PJK (06) |
3 - 6U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (10) vs Rae Spordikool Kalev (10) |
3 - 2U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (09) vs Läänemaa JK (09) |
1 - 7U13 VI alagrupp
Leisi staadion Leisi JK (08) vs PJK Sinine (08) |
1 - 3Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs FC Nõmme United |
0 - 6U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (10) vs Tallinna FC Flora Mustad (10) |
3 - 1Esiliiga
Maarjamäe staadion Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK |
0 - 6U13 VI alagrupp
Sindi Gümnaasiumi staadion Pärnu JK Poseidon (08) vs PJK Sinine (08) |
4 - 3U15 III liiga
Pärnu Raeküla staadion PJK (06) vs Raplamaa JK (06) |
12 - 1U11 III alagrupp
Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak Raasiku FC Joker (10) vs PJK (10) |
1 - 1U13 IX alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion Saaremaa JK aameraaS (08) vs PJK Valge (08) |
0 - 1U12 V alagrupp
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev Sinine (09) vs PJK (09) |
3 - 2Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs FC Elva |
3 - 2Esiliiga
Vändra staadion Vändra JK Vaprus vs PJK |
4 - 0Esiliiga
Männiku staadion FC Nõmme United vs PJK |
2 - 0Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Tallinna FCI Levadia U21 |
1 - 2Esiliiga
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion Kohtla-Järve JK Järve vs PJK |
1 - 1Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Pärnu JK Vaprus |
3 - 1III liiga - Lääne piirkond
Wismari staadion Tallinna JK Legion III vs PJK II |
0 - 1U15 III liiga
Pärnu Raeküla staadion PJK (06) vs Tallinna FC Levadia Valge (06) |
1 - 4Tipneri karikavõistlused
Pärnu Rannastaadion PJK vs Tallinna FC Flora |
3 - 2Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Tartu JK Tammeka U21 |
5 - 1Esiliiga
Maardu linnastaadion Maardu Linnameeskond vs PJK |
0 - 7U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (10) vs FC Kose (10) |
4 - 1U15 III liiga
Maarjamäe kunstmuruväljak Tallinna FC Levadia Valge (06) vs PJK (06) |
7 - 2III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs JK Kernu Kadakas |
1 - 2U13 VI alagrupp
Kärdla linnastaadion FC Hiiumaa (08) vs PJK Sinine (08) |
1 - 0U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Sinine (08) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (08) |
0 - 0Esiliiga
Lilleküla harjutusväljak I Tallinna FC Flora U21 vs PJK |
2 - 4U15 III liiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev (06) vs PJK (06) |
9 - 1U13 VI alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Sinine (08) vs Leisi JK (08) |
1 - 8U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Valge (08) vs Kohila Püsivus (08) |
1 - 5U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (10) vs Põhja-Tallinna JK Volta Must (10) |
11 - 0Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Kohtla-Järve JK Järve |
1 - 4U12 V alagrupp
Saku kunstmuruväljak Saku Sporting Valge (09) vs PJK (09) |
3 - 0III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Põhja-Tallinna JK Volta |
0 - 2U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Valge (08) vs FC Kuressaare (08) |
4 - 2Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Vändra JK Vaprus |
1 - 3U12 V alagrupp
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak Pärnu JK Vaprus Must (09) vs PJK (09) |
7 - 0U11 III alagrupp
Wismari staadion Tallinna JK Legion (10) vs PJK (10) |
3 - 6III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Keila JK II |
1 - 2U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Läänemaa JK (06) |
1 - 2U13 D alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Sinine (08) vs Tallinna FC Flora I (08) |
9 - 1U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Valge (08) vs Kehtna SC Double V (08) |
7 - 1U15 III liiga
Laagri kunstmurustaadion Saue JK (06) vs PJK (06) |
4 - 1Esiliiga
Maardu linnastaadion Maardu Linnameeskond vs PJK |
1 - 1U12 V alagrupp
Õismäe Gümnaasiumi staadion Tallinna JK Augur (09) vs PJK (09) |
10 - 0U11 III alagrupp
Kotka staadion Tallinna FC Flora Mustad (10) vs PJK (10) |
3 - 0U13 D alagrupp
Narva Kalev-Fama staadion JK Narva Trans (08) vs PJK Sinine (08) |
0 - 1III liiga - Lääne piirkond
Sõle kunstmuruväljak Põhja-Tallinna JK Volta II vs PJK II |
0 - 1U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Viljandi JK Tulevik (06) |
3 - 0U13 IX alagrupp
Rapla Kesklinna Kooli staadion Raplamaa JK Rapla (08) vs PJK Valge (08) |
1 - 6U13 D alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Sinine (08) vs Tallinna FC Levadia (08) |
10 - 2U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (09) vs Harju JK Laagri Valge (09) |
11:00U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Valge (08) vs Raplamaa JK Märjamaa (08) |
0 - 3U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (10) vs JK Tallinna Kalev Sinine (10) |
6 - 1III liiga - Lääne piirkond
Kernu Põhikooli staadion JK Kernu Kadakas vs PJK II |
1 - 2U15 III liiga
Rapla Kesklinna Kooli staadion Raplamaa JK (06) vs PJK (06) |
+ - -U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (09) vs Põhja-Tallinna JK Volta (09)(Põhja-Tallinna JK Volta (09) andis loobumiskaotuse) |
2 - 3U13 IX alagrupp
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak Pärnu JK Vaprus Must (08) vs PJK Valge (08) |
1 - 2U12 V alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak Läänemaa JK (09) vs PJK (09) |
5 - 1U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Puhja Gümnaasiumi staadion Pärnu JK Poseidon IV (12) vs PJK (12) |
2 - 4U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Puhja Gümnaasiumi staadion Põlva FC Lootos II (12) vs PJK (12) |
4 - 0U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Puhja Gümnaasiumi staadion PJK (12) vs Puhja SK Barca (12) |
3 - 0U13 D alagrupp
Kotka staadion Tallinna FC Flora I (08) vs PJK Sinine (08) |
1 - 5Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak Tartu JK Tammeka U21 vs PJK |
5 - 1U11 III alagrupp
Järveküla kooli staadion Rae Spordikool Kalev (10) vs PJK (10) |
10 - 1III liiga - Lääne piirkond
Kärdla linnastaadion FC Hiiumaa vs PJK II |
0 - 3Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs FC Elva |
5 - 1U13 D alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Sinine (08) vs JK Narva Trans (08) |
0 - 10U11 III alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (10) vs Raasiku FC Joker (10) |
8 - 1III liiga - Lääne piirkond
Paldiski Alexela Arena Rummu Dünamo vs PJK II |
3 - 0U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (09) vs JK Tallinna Kalev Sinine (09) |
12 - 1U13 IX alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK Valge (08) vs Saaremaa JK aameraaS (08) |
15:05U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion PJK (12) vs Rae Spordikool Kalev (12) |
15:40U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion FC Otepää (12) vs PJK (12) |
16:15U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion PJK (12) vs Tartu FC Santos Valge (12) |
16:50U9 vanuseklass B-tase Lõuna/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion Tartu JK Tammeka Valge (12) vs PJK (12) |
1 - 1Esiliiga
Maarjamäe staadion Tallinna FCI Levadia U21 vs PJK |
0 - 7U12 V alagrupp
Sõle kunstmuruväljak Põhja-Tallinna JK Volta (09) vs PJK (09) |
11 - 0U13 IX alagrupp
Kohila staadion Kohila Püsivus (08) vs PJK Valge (08) |
1 - 2U13 D alagrupp
Maarjamäe kunstmuruväljak Tallinna FC Levadia (08) vs PJK Sinine (08) |
2 - 3Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Tallinna FC Flora U21 |
15:00U11 III alagrupp
Kose Gümnaasiumi staadion FC Kose (10) vs PJK (10) |
19:30III liiga - Lääne piirkond
Tabasalu Arena JK Tabasalu II vs PJK II |
1 - 0U12 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (09) vs Saku Sporting Valge (09) |
1 - 1Esiliiga
Männiku staadion FC Nõmme United vs PJK |
4 - 1U11 III alagrupp
Sõle kunstmuruväljak Põhja-Tallinna JK Volta Must (10) vs PJK (10) |
1 - 3U15 III liiga
Ahtme Põhikooli kunstmuruväljak Kohtla-Järve FC Storm (06) vs PJK (06) |
1 - 1Esiliiga
Pärnu Rannastaadion PJK vs Pärnu JK Vaprus |
2 - 3III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion PJK II vs Tallinna FC Pocarr |
1 - 0III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion PJK II vs Tallinna JK Legion III |
1 - 4Esiliiga
Vändra staadion Vändra JK Vaprus vs PJK |
4 - 0III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion PJK II vs Märjamaa Kompanii |
0 - 6Esiliiga
Kohtla-Järve kunstmuruväljak Kohtla-Järve JK Järve vs PJK |
2 - 0Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK vs Tallinna FCI Levadia U21 |
1 - 3Esiliiga üleminekumäng
Tabasalu Arena JK Tabasalu vs PJK |
5 - 1Esiliiga üleminekumäng
Pärnu kunstmurustaadion PJK vs JK Tabasalu |