1 - 4
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

Nõmme Kalju FC (N) vs PJK Naiskond

0 - 3
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vs PJK Naiskond

1 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs FC Pae United (N)

2 - 2
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N)

0 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N)

3 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

PJK Naiskond vs Tallinna FC Ajax (N)

0 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

0 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

PJK Naiskond vs Põltsamaa SK Motiiv (N)

2 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond

2 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond

3 - 0
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Meeskond vs Kohtla-Järve JK Järve

4 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK Meeskond

1 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

10 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Naiskond vs Saku Sporting (N)

3 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Meeskond vs Keila JK

2 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

3 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

2 - 1
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Põhja-Tallinna JK Volta

1 - 2
Esiliiga B
Tabasalu Arena

JK Tabasalu vs PJK Meeskond

2 - 1
Naiste Superkarikas
Sportland Arena

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

5 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Põlva FC Lootos (N)

0 - 2
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21

0 - 4
Naiste Esiliiga
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC (N) vs PJK II (N)

0 - 1
Esiliiga B
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond

12 - 0
U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (06)

1 - 4
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Pärnu JK Vaprus (04)

1 - 2
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs FC Nõmme United

1 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs Pärnu JK Poseidon II

0 - 3
U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs FC Kuressaare (06)

2 - 1
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Saku Sporting Valge (08)

0 - 9
Naiste Meistriliiga
Viljandi kunstmuruväljak

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vs PJK Naiskond

1 - 4
Esiliiga B
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK vs PJK Meeskond

1 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (N) vs Tartu JK Tammeka II (N)

Tühistatud
Naiste karikavõistlus
Ajaxi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ajax (N) vs PJK Naiskond

3 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Alexela Arena

Pakri SK Alexela vs PJK II

0 - 11
Tüdrukute U15
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK (T-05) vs PJK (T-05)

5 - 0
U12 II alagrupp
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Tartu FC Santos I (08) vs PJK (08)

3 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N)

13 - 0
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

JK Tabasalu (04) vs PJK (04)

3 - 1
Esiliiga B
Viimsi KK staadion

Viimsi JK vs PJK Meeskond

0 - 0
Naiste Esiliiga
Ajaxi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ajax (N) vs PJK II (N)

0 - 3
Naiste Balti liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

0 - 18
Tüdrukute U15
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (T-05) vs PJK (T-05)

7 - 1
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (07) vs Paide LM Türi (07)

16:30
U11 IV alagrupp
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC II (09) vs PJK II (09)

3 - 1
U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Keila JK (06)

0 - 1
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Võru FC Helios

0 - 8
Naiste Balti liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs FC Gintra-Universitetas

4 - 1
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (04)

1 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs JK Kernu Kadakas

16:00
U11 II alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (09) vs PJK I (09)

0 - 12
Väikesed karikavõistlused
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs Tallinna JK Legion II

2 - 1
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-05) vs Nõmme Kalju FC (T-05)

1 - 5
U14 II liiga Põhi/Lääs
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (06) vs PJK (06)

0 - 3
Naiste Meistriliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond

10:00
U11 II alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (09) vs PJK I (09)

10:00
U11 II alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (09) vs PJK (09)

10:00
U11 IV alagrupp
Paide kunstmurustaadion

Paide Linnameeskond (09) vs PJK II (09)

15:00
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Pärnu JK Poseidon I (08)

1 - 2
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus

2 - 0
Naiste Esiliiga
Sportland Arena

Tallinna FC Flora II (N) vs PJK II (N)

+ - 1
III liiga - Lääne piirkond
Kärdla linnastaadion

FC Hiiumaa vs PJK II

1 - 5
U13 IX alagrupp
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (07) vs PJK (07)

0 - 6
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-05) vs JK Tabasalu (T-05)

5 - 0
U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Pärnu JK Poseidon (06)

4 - 1
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (07) vs Tartu FC Santos II (07)

2 - 2
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tallinna FC Flora Rohelised II (08)

3 - 2
U11 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (09) vs FC Sillamäe Kalev (09)

2 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Haapsalu kunstmuruväljak

Haapsalu JK vs PJK II

2 - 1
Naiste Meistriliiga
FC Flora Lilleküla väljak

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

10:00
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (09) vs Viimsi MRJK Punane (09)

0 - 8
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Rakvere JK Tarvas (04)

1 - 1
Esiliiga B
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond

3 - 1
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs JK Tallinna Kalev II (N)

2 - 8
U14 II liiga Põhi/Lääs
Lihula kooli staadion

Lõuna-Läänemaa JK (06) vs PJK (06)

3 - 1
Naiste karikavõistlus
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

5 - 0
Tüdrukute U15
Viimsi KK staadion

Viimsi MRJK (T-05) vs PJK (T-05)

0 - 1
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tartu JK Tammeka Sinine (08)

2 - 16
U13 IX alagrupp
Nike Arena

Tallinna FC Flora Rohelised (07) vs PJK (07)

1 - 1
Esiliiga B
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

12 - 1
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N)

16:00
U11 II alagrupp
Laagri kunstmurustaadion

Harju JK Laagri (09) vs PJK I (09)

9 - 5
U11 IV alagrupp
Linnamäe Vene Lütseumi staadion 2. kunstmuruväljak

FC Olymp (09) vs PJK II (09)

2 - 3
U16 II LIIGA
Nike Arena

Tallinna FC Flora II (04) vs PJK (04)

3 - 3
Naiste Esiliiga
Nike Arena Elva

FC Elva (N) vs PJK II (N)

4 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Rummu Dünamo

0 - 0
Tüdrukute U15
Wismari staadion

Tallinna JK Legion (T-05) vs PJK (T-05)

2 - 2
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

PJK Meeskond vs JK Tabasalu

4 - 0
Naiste karikavõistlus
A Le Coq Arena

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond (KARIKAFINAAL)

16:30
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Kilingi-Nõmme staadion

PJK (10) vs Põlva FC Lootos (10)

17:15
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Kilingi-Nõmme staadion

Tartu FC Helios Punane (10) vs PJK (10)

18:00
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Kilingi-Nõmme staadion

Pärnu JK Poseidon II (10) vs PJK (10)

3 - 8
III liiga - Lääne piirkond
Kuressaare kunstmurustaadion

Saaremaa JK aameraaS vs PJK II

9 - 1
U12 II alagrupp
Männiku kunstmuruväljak

FC Nõmme United I (08) vs PJK (08)

7 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna JK Legion (N)

3 - 0
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Tallinna FC Flora (T-05)

3 - 2
Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion

Võru FC Helios vs PJK Meeskond

19:00
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (07) vs Keila JK (07)

3 - 0
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tartu FC Helios (08)

12:30
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (09) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (09)

13:00
U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (09) vs Raasiku FC Joker (09)

4 - 4
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Saue JK

0 - 6
U14 II liiga Põhi/Lääs
Laagri kunstmurustaadion

Saue JK (06) vs PJK (06)

2 - 1
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

PJK Meeskond vs Viimsi JK

2 - 2
Naiste Balti liiga
NFA Kaunase staadion

MFK Kauno Žalgiris vs PJK Naiskond

7 - 0
U16 II LIIGA
Viljandi kunstmuruväljak

Viljandi JK Tulevik (04) vs PJK (04)

2 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

PJK Naiskond vs Saku Sporting (N)

1 - 0
U12 II alagrupp
Ülenurme staadion

FA Tartu Kalev Roheline (08) vs PJK (08)

1 - 1
Naiste Meistriliiga
Tilsi staadion

Põlva FC Lootos (N) vs PJK Naiskond

4 - 0
U14 II liiga Põhi/Lääs
Tabasalu Arena

JK Tabasalu (06) vs PJK (06)

3 - 2
U13 IX alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (07) vs PJK (07)

1 - 0
Naiste Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka II (N) vs PJK II (N)

13:00
U11 IV alagrupp
Kose Keskkooli staadion

FC Kose (09) vs PJK II (09)

2 - 4
III liiga - Lääne piirkond
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK II vs PJK II

2 - 2
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Tartu JK Tammeka (T-05)

3 - 1
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

PJK Meeskond vs Nõmme Kalju FC U21

11:00
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (07) vs Vändra JK Vaprus (07)

12:30
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (09) vs Tallinna FC Ararat II (09)

13:00
U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (09) vs Paide LM Türi (09)

5 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Kohila Püsivus

16:00
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Mart Reiniku Gümnaasiumi staadion

PJK (10) vs Tartu JK Tammeka Must (10)

16:45
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Mart Reiniku Gümnaasiumi staadion

PJK (10) vs Põlva FC Lootos (10)

15 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna FC Ajax (N)

17:30
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Mart Reiniku Gümnaasiumi staadion

Tartu FC Santos (10) vs PJK (10)

10 - 1
U16 II LIIGA
Narva Kalev-Fama staadion

JK Narva Trans (04) vs PJK (04)

16:00
Tüdrukute U15
Nike Arena Elva

FC Elva (T-05) vs PJK (T-05)

2 - 3
Esiliiga B
Sõle jalgpallihall

Põhja-Tallinna JK Volta vs PJK Meeskond

0 - 1
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Keila JK (04)

3 - 1
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

6 - 0
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Keila JK

1 - 3
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Nõmme Kalju FC I (08)

3 - 2
Esiliiga B
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond

3 - 0
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21

4 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Nõmme Kalju FC (N)

5 - 2
Tipneri karikavõistlused
Suure-Jaani Gümnaasiumi staadion

Põhja Sakala vs PJK Meeskond

2 - 1
Naiste Balti liiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Rigas FS

0 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Märjamaa Gümnaasiumi staadion

Märjamaa Kompanii vs PJK II

0 - 5
Naiste Meistriliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka (N) vs PJK Naiskond

3 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna FC Flora II (N)

1 - 1
Esiliiga B
Tabasalu Arena

JK Tabasalu vs PJK Meeskond

4 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

1 - 4
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs FC Nõmme United

0 - 1
Naiste Esiliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev II (N) vs PJK II (N)

4 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Märjamaa Kompanii

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Puhja SK Barca (T-05)

2 - 1
Esiliiga B
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond

1 - 1
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

4 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs FC Elva (N)

12:00
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion

Pärnu JK Vaprus Kollane (10) vs PJK (10)

12:45
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion

FA Tartu Kalev (10) vs PJK (10)

13:30
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion

PJK (10) vs FC Elva Valge (10)

5 - 1
Tüdrukute U15
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (T-05) vs PJK (T-05)

4 - 2
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus

19:00
U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs FA Tartu Kalev (06)

12:00
U11 II alagrupp
Linnamäe Vene Lütseumi staadion 1. kunstmuruväljak

FC Tallinn II (09) vs PJK I (09)

3 - 0
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

Pärnu JK Vaprus (04) vs PJK (04)

3 - 1
Naiste Balti liiga
Rigas Ostvalda vsk. stadions

FK Dinamo Riga (N) vs PJK Naiskond

9 - 1
U12 II alagrupp
Jüri Gümnaasiumi staadion

Rae Spordkool Kalev Valge (08) vs PJK (08)

2 - 0
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

Pärnu JK Poseidon II vs PJK II

0 - 7
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs JK Tabasalu (04)

13:00
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (09) vs FC Kuressaare (09)

0 - 4
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Rakvere JK Tarvas (T-05)

1 - 2
U 14 II liiga A-tasand
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (06) vs PJK (06)

0 - 3
Esiliiga B
Sõle kunstmuruväljak

Põhja-Tallinna JK Volta vs PJK Meeskond

3 - 4
U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (09) vs Nõmme Kalju FC II (09)

0 - 5
Naiste Meistriliiga
Kambja staadion

Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond

11:00
U13 IX alagrupp
Türi metsakombinaadi staadion

Paide LM Türi (07) vs PJK (07)

0 - 11
Naiste Esiliiga
Wismari staadion

Tallinna JK Legion (N) vs PJK II (N)

14:00
U12 II alagrupp
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting Valge (08) vs PJK (08)

1 - 6
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

Pakri SK Alexela vs PJK II

17:00
U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Tallinna JK Legion I (06)

5 - 1
U16 II LIIGA
Valga Kungla kunstmurustaadion

FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (04) vs PJK (04)

14:00
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (09) vs Läänemaa JK (09)

0 - 1
III liiga - Lääne piirkond
Kernu Põhikooli staadion

JK Kernu Kadakas vs PJK II

6 - 1
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (07) vs Saku Sporting (07)

3 - 2
U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (09) vs Paide Linnameeskond (09)

16:00
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs Tartu FC Santos I (08)

1 - 4
Naiste Meistriliiga
Saku staadion

Saku Sporting (N) vs PJK Naiskond

1 - 3
Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion

Võru FC Helios vs PJK Meeskond

12 - 1
U16 II LIIGA
Rakvere kunstmurustaadion

Rakvere JK Tarvas (04) vs PJK (04)

11:00
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (10) vs Pärnu JK Poseidon II (10)

11:45
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

Pärnu JK Vaprus Kollane (10) vs PJK (10)

12:30
U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (10) vs Pärnu JK Poseidon II (10)

4 - 2
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Viimsi JK

17:00
Tüdrukute U15
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

FC Helios Võru (T-05) vs PJK (T-05)

2 - 2
U 14 II liiga A-tasand
Kilingi-Nõmme staadion

Pärnu JK Poseidon (06) vs PJK (06)

10:00
U11 II alagrupp
Viimsi Pargi palliplats

Viimsi MRJK Punane (09) vs PJK I (09)

2 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs FC Hiiumaa

11:00
U11 IV alagrupp
Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak

FC Sillamäe Kalev (09) vs PJK II (09)

11:00
U13 IX alagrupp
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Tartu FC Santos II (07) vs PJK (07)

4 - 2
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Keila JK

4 - 2
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Tallinna FC Flora II (04)

6 - 1
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna FC Ajax (N)

7 - 0
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Raplamaa JK Märjamaa (T-05)

4 - 0
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (07) vs Tallinna FC Flora Rohelised (07)

13:00
U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (09) vs FC Olymp (09)

3 - 3
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Saku Sporting (N)

11:00
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (09) vs Harju JK Laagri (09)

0 - 0
Naiste Esiliiga
Sportland Arena

Tallinna FC Flora II (N) vs PJK II (N)

8 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Haapsalu JK

2 - 2
U12 II alagrupp
Sindi Gümnaasiumi staadion

Pärnu JK Poseidon I (08) vs PJK (08)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Kohila Püsivus (T-05)

17:00
U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Tallinna JK Legion II (06)

10:00
U12 II alagrupp
Sportland Arena

Tallinna FC Flora Rohelised II (08) vs PJK (08)

1 - 2
U13 IX alagrupp
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK (07) vs PJK (07)

13:00
U11 II alagrupp
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion

Pärnu JK Vaprus Kollane (09) vs PJK (09)

4 - 2
Esiliiga B
Männiku kunstmuruväljak

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

2 - 1
Naiste Meistriliiga
FC Flora Lilleküla väljak

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

3 - 1
U11 IV alagrupp
Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak

Raasiku FC Joker (09) vs PJK II (09)

5 - 2
Naiste Esiliiga
Wismari staadion

Tallinna JK Legion (N) vs PJK II (N)

3 - 2
III liiga - Lääne piirkond
Vasalemma Põhikooli staadion

Rummu Dünamo vs PJK II

7 - 1
U16 II LIIGA
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (04) vs PJK (04)

0 - 0
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Võru FC Helios

17:00
U 14 II liiga A-tasand
Narva Kalev-Fama staadion

JK Narva Trans (06) vs PJK (06)

8 - 0
U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (07) vs Läänemaa JK (07)

4 - 4
U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (09) vs FC Kose (09)

2 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

+ - -
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Saaremaa JK aameraaS

12:00
U16 II LIIGA
Viljandi kunstmuruväljak

PJK (04) vs Viljandi JK Tulevik (04)

12:00
U11 II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK I (09) vs FC Tallinn II (09)

2 - 1
Esiliiga B
Viimsi KK staadion

Viimsi JK vs PJK Meeskond

17:00
U12 II alagrupp
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka Sinine (08) vs PJK (08)

1 - 2
Naiste Esiliiga
Ajaxi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ajax (N) vs PJK II (N)

20:15
III liiga - Lääne piirkond
Laagri kunstmurustaadion

Saue JK vs PJK II

17:00
U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs JK Loo (06)

10:00
U13 IX alagrupp
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus (07) vs PJK (07)

11:00
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FC Nõmme United I (08)

11:00
U11 II alagrupp
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

Tallinna FC Ararat II (09) vs PJK I (09)

14:00
Naiste Meistriliiga
Saku staadion

Saku Sporting (N) vs PJK Naiskond

10:00
U11 IV alagrupp
Türi metsakombinaadi staadion

Paide LM Türi (09) vs PJK II (09)

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs JK Tabasalu

17:00
U 14 II liiga A-tasand
Tabasalu Arena

JK Tabasalu (06) vs PJK (06)

13:00
Esiliiga B
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond

10:00
U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs JK Narva Trans (04)

16:30
III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Keila JK II

17:00
U12 II alagrupp
Tabivere Gümnaasiumi staadion

Tartu FC Helios (08) vs PJK (08)

11:00
U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (08) vs FA Tartu Kalev Roheline (08)

14:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

10:00
U16 II LIIGA
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK (04) vs PJK (04)

13:00
III liiga - Lääne piirkond