1 - 4
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

Nõmme Kalju FC (N) vs PJK Naiskond

0 - 3
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vs PJK Naiskond

1 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs FC Pae United (N)

2 - 2
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone

PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N)

0 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N)

3 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

PJK Naiskond vs Tallinna FC Ajax (N)

0 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

0 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

PJK Naiskond vs Põltsamaa SK Motiiv (N)

2 - 1
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone

Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond

2 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond

3 - 0
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Meeskond vs Kohtla-Järve JK Järve

4 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK Meeskond

1 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

10 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Naiskond vs Saku Sporting (N)

3 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Meeskond vs Keila JK

2 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

3 - 1
Taliturniir
EJL jalgpallihall

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

2 - 1
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Põhja-Tallinna JK Volta

1 - 2
Esiliiga B
Tabasalu Arena

JK Tabasalu vs PJK Meeskond

14:00
Naiste Superkarikas
Sportland Arena

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

14:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Põlva FC Lootos (N)

13:00
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21

13:00
Naiste Esiliiga
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC (N) vs PJK II (N)

18:30
Esiliiga B
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond

13:00
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs FC Nõmme United

18:00
Naiste Meistriliiga
Viljandi kunstmuruväljak

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vs PJK Naiskond

13:00
Esiliiga B
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK vs PJK Meeskond

17:00
Naiste Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (N) vs Tartu JK Tammeka II (N)

18:00
Tüdrukute U15
Keila staadioni kunstmuruväljak

Keila JK (T-05) vs PJK (T-05)

14:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N)

13:00
Esiliiga B
Viimsi KK staadion

Viimsi JK vs PJK Meeskond

13:00
Naiste Esiliiga
Ajaxi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ajax (N) vs PJK II (N)

13:00
Naiste Esiliiga
Ajaxi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ajax (N) vs PJK Naiskond

19:30
Naiste Balti liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

18:30
Tüdrukute U15
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (T-05) vs PJK (T-05)

13:00
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Võru FC Helios

15:45
Naiste Balti liiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs FC Gintra-Universitetas

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-05) vs Nõmme Kalju FC (T-05)

14:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

19:00
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus

13:00
Naiste Esiliiga
Sportland Arena

Tallinna FC Flora II (N) vs PJK II (N)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-05) vs JK Tabasalu (T-05)

14:00
Naiste Meistriliiga
FC Flora Lilleküla väljak

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

13:00
Esiliiga B
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond

17:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs JK Tallinna Kalev II (N)

20:00
Tüdrukute U15
Viimsi KK staadion

Viimsi MRJK (T-05) vs PJK (T-05)

13:00
Esiliiga B
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

14:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N)

13:00
Naiste Esiliiga
Nike Arena Elva

FC Elva (N) vs PJK Naiskond

17:00
Tüdrukute U15
Wismari staadion

Tallinna JK Legion (T-05) vs PJK (T-05)

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs JK Tabasalu

17:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna JK Legion (N)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Tallinna FC Flora (T-05)

18:30
Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion

Võru FC Helios vs PJK Meeskond

13:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Nõmme Kalju FC (N)

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Viimsi JK

19:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Saku Sporting (N)

17:00
Tüdrukute U15
Nike Arena Elva

FC Elva (T-05) vs PJK (T-05)

13:00
Naiste Meistriliiga
Tilsi staadion

Põlva FC Lootos (N) vs PJK Naiskond

13:00
Naiste Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka II (N) vs PJK II (N)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Tartu JK Tammeka (T-05)

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Nõmme Kalju FC U21

17:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna FC Ajax (N)

19:30
Esiliiga B
Sõle jalgpallihall

Põhja-Tallinna JK Volta vs PJK Meeskond

14:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Keila JK

19:30
Esiliiga B
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21

13:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna FC Flora II (N)

13:00
Naiste Meistriliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka (N) vs PJK Naiskond

19:30
Esiliiga B
Tabasalu Arena

JK Tabasalu vs PJK Meeskond

19:00
Naiste Meistriliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs FC Nõmme United

13:00
Naiste Esiliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev II (N) vs PJK II (N)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Puhja SK Barca (T-05)

19:00
Esiliiga B
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond

19:00
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

17:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs FC Elva (N)

17:00
Tüdrukute U15
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (T-05) vs PJK (T-05)

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Rakvere JK Tarvas (T-05)

19:00
Esiliiga B
Sõle kunstmuruväljak

Põhja-Tallinna JK Volta vs PJK Meeskond

14:00
Naiste Meistriliiga
Kambja staadion

Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond

13:00
Naiste Esiliiga
Wismari staadion

Tallinna JK Legion (N) vs PJK II (N)

18:00
Naiste Meistriliiga
Saku staadion

Saku Sporting (N) vs PJK Naiskond

18:30
Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion

Võru FC Helios vs PJK Meeskond

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Viimsi JK

17:00
Tüdrukute U15
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

FC Helios Võru (T-05) vs PJK (T-05)

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Keila JK

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Raplamaa JK Märjamaa (T-05)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-05) vs Kohila Püsivus (T-05)

13:00
Esiliiga B
Männiku kunstmuruväljak

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Võru FC Helios

16:00
Esiliiga B
Viimsi KK staadion

Viimsi JK vs PJK Meeskond

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs JK Tabasalu

13:00
Esiliiga B
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond

19:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Põhja-Tallinna JK Volta

13:00
Esiliiga B
Keila staadioni muruväljak

Keila JK vs PJK Meeskond

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Nõmme Kalju FC U21

13:00
Esiliiga B
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond