1 - 4Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone Nõmme Kalju FC (N) vs PJK Naiskond |
0 - 3Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vs PJK Naiskond |
1 - 1Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone PJK Naiskond vs FC Pae United (N) |
2 - 2Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Kehra Spordihoone PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N) |
0 - 0Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N) |
3 - 0Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone PJK Naiskond vs Tallinna FC Ajax (N) |
0 - 0Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond |
0 - 1Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone PJK Naiskond vs Põltsamaa SK Motiiv (N) |
2 - 1Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Raasiku Spordihoone Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond |
2 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond |
3 - 0Taliturniir
EJL jalgpallihall PJK Meeskond vs Kohtla-Järve JK Järve |
4 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall Tartu JK Tammeka U21 vs PJK Meeskond |
1 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall FC Nõmme United vs PJK Meeskond |
10 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall PJK Naiskond vs Saku Sporting (N) |
3 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall PJK Meeskond vs Keila JK |
2 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond |
3 - 1Taliturniir
EJL jalgpallihall PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N) |
2 - 1Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion PJK Meeskond vs Põhja-Tallinna JK Volta |
1 - 2Esiliiga B
Tabasalu Arena JK Tabasalu vs PJK Meeskond |
2 - 1Naiste Superkarikas
Sportland Arena Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond |
5 - 0Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK Naiskond vs Põlva FC Lootos (N) |
0 - 2Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21 |
0 - 4Naiste Esiliiga
Hiiu kunstmurustaadion Nõmme Kalju FC (N) vs PJK II (N) |
0 - 1Esiliiga B
Hiiu kunstmurustaadion Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond |
12 - 0U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (06) |
1 - 4U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs Pärnu JK Vaprus (04) |
1 - 2Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion PJK Meeskond vs FC Nõmme United |
1 - 1III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion PJK II vs Pärnu JK Poseidon II |
0 - 3U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs FC Kuressaare (06) |
2 - 1U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Saku Sporting Valge (08) |
0 - 9Naiste Meistriliiga
Viljandi kunstmuruväljak JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vs PJK Naiskond |
1 - 4Esiliiga B
Keila staadioni kunstmuruväljak Keila JK vs PJK Meeskond |
1 - 0Naiste Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (N) vs Tartu JK Tammeka II (N) |
TühistatudNaiste karikavõistlus
Ajaxi kunstmuruväljak Tallinna FC Ajax (N) vs PJK Naiskond |
3 - 2III liiga - Lääne piirkond
Alexela Arena Pakri SK Alexela vs PJK II |
0 - 11Tüdrukute U15
Keila staadioni kunstmuruväljak Keila JK (T-05) vs PJK (T-05) |
5 - 0U12 II alagrupp
Tartu Annelinna kunstmurustaadion Tartu FC Santos I (08) vs PJK (08) |
3 - 0Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N) |
13 - 0U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion JK Tabasalu (04) vs PJK (04) |
3 - 1Esiliiga B
Viimsi KK staadion Viimsi JK vs PJK Meeskond |
0 - 0Naiste Esiliiga
Ajaxi kunstmuruväljak Tallinna FC Ajax (N) vs PJK II (N) |
0 - 3Naiste Balti liiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N) |
0 - 18Tüdrukute U15
Saku kunstmuruväljak Saku Sporting (T-05) vs PJK (T-05) |
7 - 1U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (07) vs Paide LM Türi (07) |
16:30U11 IV alagrupp
Hiiu kunstmurustaadion Nõmme Kalju FC II (09) vs PJK II (09) |
3 - 1U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Keila JK (06) |
0 - 1Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion PJK Meeskond vs Võru FC Helios |
0 - 8Naiste Balti liiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK Naiskond vs FC Gintra-Universitetas |
4 - 1U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (04) |
1 - 0III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion PJK II vs JK Kernu Kadakas |
16:00U11 II alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion FC Kuressaare (09) vs PJK I (09) |
0 - 12Väikesed karikavõistlused
Pärnu kunstmurustaadion PJK II vs Tallinna JK Legion II |
2 - 1Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion PJK (T-05) vs Nõmme Kalju FC (T-05) |
1 - 5U14 II liiga Põhi/Lääs
Haapsalu kunstmuruväljak Läänemaa JK (06) vs PJK (06) |
0 - 3Naiste Meistriliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond |
10:00U11 II alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak Läänemaa JK (09) vs PJK I (09) |
10:00U11 II alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak Läänemaa JK (09) vs PJK (09) |
10:00U11 IV alagrupp
Paide kunstmurustaadion Paide Linnameeskond (09) vs PJK II (09) |
15:00U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Pärnu JK Poseidon I (08) |
1 - 2Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus |
2 - 0Naiste Esiliiga
Sportland Arena Tallinna FC Flora II (N) vs PJK II (N) |
+ - 1III liiga - Lääne piirkond
Kärdla linnastaadion FC Hiiumaa vs PJK II |
1 - 5U13 IX alagrupp
Saku kunstmuruväljak Saku Sporting (07) vs PJK (07) |
0 - 6Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion PJK (T-05) vs JK Tabasalu (T-05) |
5 - 0U14 II liiga Põhi/Lääs
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Pärnu JK Poseidon (06) |
4 - 1U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (07) vs Tartu FC Santos II (07) |
2 - 2U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Tallinna FC Flora Rohelised II (08) |
3 - 2U11 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (09) vs FC Sillamäe Kalev (09) |
2 - 2III liiga - Lääne piirkond
Haapsalu kunstmuruväljak Haapsalu JK vs PJK II |
2 - 1Naiste Meistriliiga
FC Flora Lilleküla väljak Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond |
10:00U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK I (09) vs Viimsi MRJK Punane (09) |
0 - 8U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs Rakvere JK Tarvas (04) |
1 - 1Esiliiga B
Paide linnastaadion Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond |
3 - 1Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs JK Tallinna Kalev II (N) |
2 - 8U14 II liiga Põhi/Lääs
Lihula kooli staadion Lõuna-Läänemaa JK (06) vs PJK (06) |
3 - 1Naiste karikavõistlus
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N) |
5 - 0Tüdrukute U15
Viimsi KK staadion Viimsi MRJK (T-05) vs PJK (T-05) |
0 - 1U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Tartu JK Tammeka Sinine (08) |
2 - 16U13 IX alagrupp
Nike Arena Tallinna FC Flora Rohelised (07) vs PJK (07) |
1 - 1Esiliiga B
Männiku staadion FC Nõmme United vs PJK Meeskond |
12 - 1Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N) |
16:00U11 II alagrupp
Laagri kunstmurustaadion Harju JK Laagri (09) vs PJK I (09) |
9 - 5U11 IV alagrupp
Linnamäe Vene Lütseumi staadion 2. kunstmuruväljak FC Olymp (09) vs PJK II (09) |
2 - 3U16 II LIIGA
Nike Arena Tallinna FC Flora II (04) vs PJK (04) |
3 - 3Naiste Esiliiga
Nike Arena Elva FC Elva (N) vs PJK II (N) |
4 - 0III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Rummu Dünamo |
0 - 0Tüdrukute U15
Wismari staadion Tallinna JK Legion (T-05) vs PJK (T-05) |
2 - 2Esiliiga B
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak PJK Meeskond vs JK Tabasalu |
4 - 0Naiste karikavõistlus
A Le Coq Arena Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond (KARIKAFINAAL) |
16:30U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Kilingi-Nõmme staadion PJK (10) vs Põlva FC Lootos (10) |
17:15U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Kilingi-Nõmme staadion Tartu FC Helios Punane (10) vs PJK (10) |
18:00U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Kilingi-Nõmme staadion Pärnu JK Poseidon II (10) vs PJK (10) |
3 - 8III liiga - Lääne piirkond
Kuressaare kunstmurustaadion Saaremaa JK aameraaS vs PJK II |
9 - 1U12 II alagrupp
Männiku kunstmuruväljak FC Nõmme United I (08) vs PJK (08) |
7 - 0Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs Tallinna JK Legion (N) |
3 - 0Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (T-05) vs Tallinna FC Flora (T-05) |
3 - 2Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion Võru FC Helios vs PJK Meeskond |
19:00U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (07) vs Keila JK (07) |
3 - 0U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Tartu FC Helios (08) |
12:30U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK I (09) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (09) |
13:00U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (09) vs Raasiku FC Joker (09) |
4 - 4III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Saue JK |
0 - 6U14 II liiga Põhi/Lääs
Laagri kunstmurustaadion Saue JK (06) vs PJK (06) |
2 - 1Esiliiga B
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak PJK Meeskond vs Viimsi JK |
2 - 2Naiste Balti liiga
NFA Kaunase staadion MFK Kauno Žalgiris vs PJK Naiskond |
7 - 0U16 II LIIGA
Viljandi kunstmuruväljak Viljandi JK Tulevik (04) vs PJK (04) |
2 - 0Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak PJK Naiskond vs Saku Sporting (N) |
1 - 0U12 II alagrupp
Ülenurme staadion FA Tartu Kalev Roheline (08) vs PJK (08) |
1 - 1Naiste Meistriliiga
Tilsi staadion Põlva FC Lootos (N) vs PJK Naiskond |
4 - 0U14 II liiga Põhi/Lääs
Tabasalu Arena JK Tabasalu (06) vs PJK (06) |
3 - 2U13 IX alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak Läänemaa JK (07) vs PJK (07) |
1 - 0Naiste Esiliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak Tartu JK Tammeka II (N) vs PJK II (N) |
13:00U11 IV alagrupp
Kose Keskkooli staadion FC Kose (09) vs PJK II (09) |
2 - 4III liiga - Lääne piirkond
Keila staadioni kunstmuruväljak Keila JK II vs PJK II |
2 - 2Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (T-05) vs Tartu JK Tammeka (T-05) |
3 - 1Esiliiga B
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak PJK Meeskond vs Nõmme Kalju FC U21 |
11:00U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (07) vs Vändra JK Vaprus (07) |
12:30U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK I (09) vs Tallinna FC Ararat II (09) |
13:00U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (09) vs Paide LM Türi (09) |
5 - 2III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Kohila Püsivus |
16:00U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Mart Reiniku Gümnaasiumi staadion PJK (10) vs Tartu JK Tammeka Must (10) |
16:45U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Mart Reiniku Gümnaasiumi staadion PJK (10) vs Põlva FC Lootos (10) |
15 - 0Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs Tallinna FC Ajax (N) |
17:30U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Mart Reiniku Gümnaasiumi staadion Tartu FC Santos (10) vs PJK (10) |
10 - 1U16 II LIIGA
Narva Kalev-Fama staadion JK Narva Trans (04) vs PJK (04) |
16:00Tüdrukute U15
Nike Arena Elva FC Elva (T-05) vs PJK (T-05) |
2 - 3Esiliiga B
Sõle jalgpallihall Põhja-Tallinna JK Volta vs PJK Meeskond |
0 - 1U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs Keila JK (04) |
3 - 1Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion PJK Naiskond vs JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN |
6 - 0Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Keila JK |
1 - 3U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Nõmme Kalju FC I (08) |
3 - 2Esiliiga B
Vändra staadion Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond |
3 - 0Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21 |
4 - 0Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs Nõmme Kalju FC (N) |
5 - 2Tipneri karikavõistlused
Suure-Jaani Gümnaasiumi staadion Põhja Sakala vs PJK Meeskond |
2 - 1Naiste Balti liiga
Pärnu Rannastaadion PJK Naiskond vs Rigas FS |
0 - 2III liiga - Lääne piirkond
Märjamaa Gümnaasiumi staadion Märjamaa Kompanii vs PJK II |
0 - 5Naiste Meistriliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak Tartu JK Tammeka (N) vs PJK Naiskond |
3 - 0Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs Tallinna FC Flora II (N) |
1 - 1Esiliiga B
Tabasalu Arena JK Tabasalu vs PJK Meeskond |
4 - 0Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N) |
1 - 4Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs FC Nõmme United |
0 - 1Naiste Esiliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev II (N) vs PJK II (N) |
4 - 2III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Märjamaa Kompanii |
17:00Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (T-05) vs Puhja SK Barca (T-05) |
2 - 1Esiliiga B
Hiiu kunstmurustaadion Nõmme Kalju FC U21 vs PJK Meeskond |
1 - 1Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N) |
4 - 0Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs FC Elva (N) |
12:00U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion Pärnu JK Vaprus Kollane (10) vs PJK (10) |
12:45U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion FA Tartu Kalev (10) vs PJK (10) |
13:30U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion PJK (10) vs FC Elva Valge (10) |
5 - 1Tüdrukute U15
Kuressaare kunstmurustaadion FC Kuressaare (T-05) vs PJK (T-05) |
4 - 2Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus |
19:00U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs FA Tartu Kalev (06) |
12:00U11 II alagrupp
Linnamäe Vene Lütseumi staadion 1. kunstmuruväljak FC Tallinn II (09) vs PJK I (09) |
3 - 0U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion Pärnu JK Vaprus (04) vs PJK (04) |
3 - 1Naiste Balti liiga
Rigas Ostvalda vsk. stadions FK Dinamo Riga (N) vs PJK Naiskond |
9 - 1U12 II alagrupp
Jüri Gümnaasiumi staadion Rae Spordkool Kalev Valge (08) vs PJK (08) |
2 - 0III liiga - Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion Pärnu JK Poseidon II vs PJK II |
0 - 7U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs JK Tabasalu (04) |
13:00U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK I (09) vs FC Kuressaare (09) |
0 - 4Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (T-05) vs Rakvere JK Tarvas (T-05) |
1 - 2U 14 II liiga A-tasand
Saku kunstmuruväljak Saku Sporting (06) vs PJK (06) |
0 - 3Esiliiga B
Sõle kunstmuruväljak Põhja-Tallinna JK Volta vs PJK Meeskond |
3 - 4U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (09) vs Nõmme Kalju FC II (09) |
0 - 5Naiste Meistriliiga
Kambja staadion Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond |
11:00U13 IX alagrupp
Türi metsakombinaadi staadion Paide LM Türi (07) vs PJK (07) |
0 - 11Naiste Esiliiga
Wismari staadion Tallinna JK Legion (N) vs PJK II (N) |
14:00U12 II alagrupp
Saku kunstmuruväljak Saku Sporting Valge (08) vs PJK (08) |
1 - 6III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion Pakri SK Alexela vs PJK II |
17:00U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Tallinna JK Legion I (06) |
5 - 1U16 II LIIGA
Valga Kungla kunstmurustaadion FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (04) vs PJK (04) |
14:00U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK I (09) vs Läänemaa JK (09) |
0 - 1III liiga - Lääne piirkond
Kernu Põhikooli staadion JK Kernu Kadakas vs PJK II |
6 - 1U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (07) vs Saku Sporting (07) |
3 - 2U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (09) vs Paide Linnameeskond (09) |
16:00U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Tartu FC Santos I (08) |
1 - 4Naiste Meistriliiga
Saku staadion Saku Sporting (N) vs PJK Naiskond |
1 - 3Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion Võru FC Helios vs PJK Meeskond |
12 - 1U16 II LIIGA
Rakvere kunstmurustaadion Rakvere JK Tarvas (04) vs PJK (04) |
11:00U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (10) vs Pärnu JK Poseidon II (10) |
11:45U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion Pärnu JK Vaprus Kollane (10) vs PJK (10) |
12:30U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Lääs
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (10) vs Pärnu JK Poseidon II (10) |
4 - 2Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Viimsi JK |
17:00Tüdrukute U15
Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak FC Helios Võru (T-05) vs PJK (T-05) |
2 - 2U 14 II liiga A-tasand
Kilingi-Nõmme staadion Pärnu JK Poseidon (06) vs PJK (06) |
10:00U11 II alagrupp
Viimsi Pargi palliplats Viimsi MRJK Punane (09) vs PJK I (09) |
2 - 2III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs FC Hiiumaa |
11:00U11 IV alagrupp
Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak FC Sillamäe Kalev (09) vs PJK II (09) |
11:00U13 IX alagrupp
Tartu Annelinna kunstmurustaadion Tartu FC Santos II (07) vs PJK (07) |
4 - 2Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Keila JK |
4 - 2U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs Tallinna FC Flora II (04) |
6 - 1Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs Tallinna FC Ajax (N) |
7 - 0Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (T-05) vs Raplamaa JK Märjamaa (T-05) |
4 - 0U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (07) vs Tallinna FC Flora Rohelised (07) |
13:00U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (09) vs FC Olymp (09) |
3 - 3Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion PJK Naiskond vs Saku Sporting (N) |
11:00U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK I (09) vs Harju JK Laagri (09) |
0 - 0Naiste Esiliiga
Sportland Arena Tallinna FC Flora II (N) vs PJK II (N) |
8 - 2III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Haapsalu JK |
2 - 2U12 II alagrupp
Sindi Gümnaasiumi staadion Pärnu JK Poseidon I (08) vs PJK (08) |
3 - 2Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (T-05) vs Kohila Püsivus (T-05) |
17:00U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Tallinna JK Legion II (06) |
10:00U12 II alagrupp
Sportland Arena Tallinna FC Flora Rohelised II (08) vs PJK (08) |
1 - 2U13 IX alagrupp
Keila staadioni kunstmuruväljak Keila JK (07) vs PJK (07) |
13:00U11 II alagrupp
Pärnu Ülejõe Põhikooli staadion Pärnu JK Vaprus Kollane (09) vs PJK (09) |
4 - 2Esiliiga B
Männiku kunstmuruväljak FC Nõmme United vs PJK Meeskond |
2 - 1Naiste Meistriliiga
FC Flora Lilleküla väljak Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond |
3 - 1U11 IV alagrupp
Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak Raasiku FC Joker (09) vs PJK II (09) |
5 - 2Naiste Esiliiga
Wismari staadion Tallinna JK Legion (N) vs PJK II (N) |
3 - 2III liiga - Lääne piirkond
Vasalemma Põhikooli staadion Rummu Dünamo vs PJK II |
7 - 1U16 II LIIGA
Haapsalu kunstmuruväljak Läänemaa JK (04) vs PJK (04) |
0 - 0Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Võru FC Helios |
17:00U 14 II liiga A-tasand
Narva Kalev-Fama staadion JK Narva Trans (06) vs PJK (06) |
8 - 0U13 IX alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (07) vs Läänemaa JK (07) |
4 - 4U11 IV alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK II (09) vs FC Kose (09) |
2 - 0Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N) |
+ - -III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Saaremaa JK aameraaS |
12:00U16 II LIIGA
Viljandi kunstmuruväljak PJK (04) vs Viljandi JK Tulevik (04) |
12:00U11 II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK I (09) vs FC Tallinn II (09) |
- - 1Esiliiga B
Viimsi KK staadion Viimsi JK vs PJK Meeskond |
3 - 4U12 II alagrupp
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak Tartu JK Tammeka Sinine (08) vs PJK (08) |
1 - 2Naiste Esiliiga
Ajaxi kunstmuruväljak Tallinna FC Ajax (N) vs PJK II (N) |
3 - 0III liiga - Lääne piirkond
Laagri kunstmurustaadion Saue JK vs PJK II |
0 - 0Tüdrukute U15
Kohila staadion Kohila Püsivus (T-05) vs PJK (T-05) |
17:00U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs JK Loo (06) |
10:00U13 IX alagrupp
Vändra staadion Vändra JK Vaprus (07) vs PJK (07) |
1 - 3U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs FC Nõmme United I (08) |
11:00U11 II alagrupp
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion Tallinna FC Ararat II (09) vs PJK I (09) |
0 - 2Naiste Meistriliiga
Saku staadion Saku Sporting (N) vs PJK Naiskond |
3 - 8U11 IV alagrupp
Türi metsakombinaadi staadion Paide LM Türi (09) vs PJK II (09) |
3 - 1Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs JK Tabasalu |
17:00U 14 II liiga A-tasand
Tabasalu Arena JK Tabasalu (06) vs PJK (06) |
3 - 1Esiliiga B
Paide linnastaadion Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond |
0 - 12U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs JK Narva Trans (04) |
2 - 3III liiga - Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion PJK II vs Keila JK II |
17:00U12 II alagrupp
Tabivere Gümnaasiumi staadion Tartu FC Helios (08) vs PJK (08) |
11:00U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs FA Tartu Kalev Roheline (08) |
1 - 1Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N) |
10:00U16 II LIIGA
Keila staadioni kunstmuruväljak Keila JK (04) vs PJK (04) |
0 - 2Tüdrukute U15
Hiiu kunstmurustaadion Nõmme Kalju FC (T-05) vs PJK (T-05) |
0 - 1III liiga - Lääne piirkond
Kohila staadion Kohila Püsivus vs PJK II |
1 - 1Naiste Meistriliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs Tallinna FC Flora II (N) |
2 - 2Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion PJK (T-05) vs Tartu JK Tammeka (T-05) |
0 - 6Naiste Meistriliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond |
4 - 0U12 II alagrupp
Hiiu kunstmurustaadion Nõmme Kalju FC I (08) vs PJK (08) |
12:00U16 II LIIGA
Pärnu kunstmurustaadion PJK (04) vs Läänemaa JK (04) |
12 - 1Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Põhja-Tallinna JK Volta |
1 - 2Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion PJK (T-05) vs Tallinna FC Flora (T-05) |
0 - 6U12 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion PJK (08) vs Rae Spordkool Kalev Valge (08) |
1 - 7U 14 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs FC Kuressaare (06) |
1 - 0Esiliiga B
Keila staadioni muruväljak Keila JK vs PJK Meeskond |
7 - 0U 14 II liiga A-tasand
Nike Arena Elva FC Elva (06) vs PJK (06) |
2 - 1Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Nõmme Kalju FC U21 |
5 - 1Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion PJK II (N) vs Tallinna JK Legion (N) |
1 - 3Esiliiga B
Vändra staadion Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond |
3 - 2Esiliiga üleminekumäng
Pärnu Rannastaadion PJK Meeskond vs Rakvere JK Tarvas |
0 - 4Esiliiga üleminekumäng
Rakvere kunstmurustaadion Rakvere JK Tarvas vs PJK Meeskond |
2 - 0Aastalõputurniir
Kalevi spordihall FC Elva (06) vs PJK (06) |
1 - 2Aastalõputurniir
Kalevi spordihall Jõhvi FC Phoenix (06) vs PJK (06) |
0 - 3Aastalõputurniir
Kalevi spordihall PJK (06) vs Tallinna FC Levadia Roheline (06) |
2 - 4Aastalõputurniir
Kalevi spordihall Tartu JK Tammeka (N) vs PJK Naiskond |
3 - 3Aastalõputurniir
Kalevi spordihall PJK Naiskond vs JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN |
1 - 3Aastalõputurniir
Kalevi spordihall Saku Sporting (N) vs PJK Naiskond |
1 - 1Aastalõputurniir
Kalevi spordihall PJK Naiskond vs Põlva FC Lootos (N) |
1 - 2Aastalõputurniir
Kalevi spordihall JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond |
0 - 2Aastalõputurniir
Kalevi spordihall PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N) |
2 - 3U15 III liiga
Pärnu kunstmurustaadion PJK (06) vs Kohtla-Järve FC Storm (06) |