0 - 3
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone

PJK II (N) vs PJK Naiskond

0 - 4
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone

Tartu JK Tammeka (N) vs PJK II (N)

2 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone

Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond

0 - 3
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone

Põlva FC Lootos (N) vs PJK II (N)

4 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone

PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N)

1 - 3
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone

PJK II (N) vs Tartu SK 10 Premium (N)

5 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Suure-Jaani Gümnaasiumi Spordihoone

PJK Naiskond vs Põlva FC Lootos (N)

1 - 0
Punase tänava hall

Tallinna FC Levadia II vs PJK Meeskond (kontrollmäng)

2 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

PJK Naiskond vs PJK II (N)

3 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

PJK Naiskond vs Tallinna FC Ajax (N)

0 - 2
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

PJK II (N) vs Tallinna FC Flora (N)

1 - 4
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

Tallinna FC Ajax (N) vs PJK II (N)

0 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

1 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

PJK II (N) vs Põlva FC Lootos (N)

2 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

1 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

PJK II (N) vs Tallinna FC Ajax (N)

1 - 0
Naiste saalijalgpalli karikavõistlus
Rapla Sadolin Spordihall

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

1 - 3
Taliturniir 2018
EJL jalgpallihall

Tallinna FC Ajax vs PJK Meeskond

1 - 1
Taliturniir 2018
EJL jalgpallihall

PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21

5 - 2
Taliturniir
EJL jalgpallihall

Viimsi JK vs PJK Meeskond

12 - 1
Taliturniir 2018
EJL jalgpallihall

PJK Meeskond vs Tallinna FC Flora U19

0 - 1
Sõprusmäng
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare vs PJK Meeskond

2 - 11
Taliturniir 2018
EJL jalgpallihall

Tallinna FC Levadia (N) vs PJK Naiskond

2 - 0
Esiliiga B
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Võru FC Helios vs PJK Meeskond

0 - 0
Taliturniir 2018
EJL jalgpallihall

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

2 - 1
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21

5 - 0
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Tallinna FC Flora U19

2 - 4
Taliturniir 2018
EJL jalgpallihall

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

2 - 1
U17 Eliitliiga II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

U-17 PJK vs U-17 Rakvere JK Tarvas

2 - 2
Naiste Superkarikas
Sportland Arena

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N) (Flora võit penaltitega 3:2)

2 - 1
Esiliiga B
Vändra kunstmurustaadion

Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond

6 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Tartu SK 10 Premium (N)

2 - 1
Esiliiga B
Männiku kunstmuruväljak

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

0 - 5
Naiste Esiliiga
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (N) vs PJK II (N)

0 - 1
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs Märjamaa Kompanii

1 - 3
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Tallinna JK Legion

5 - 2
U17 Eliitliiga II liiga
Maarjamäe kunstmuruväljak

U-17 Tallinna FC Levadia vs U-17 PJK

2 - 1
U13 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Raplamaa JK I (06)

0 - 4
U15 II liiga Lääs/Lõuna
Valga Kungla kunstmurustaadion

Valga FC Warrior (04) vs PJK (04)

1 - 1
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs Kohtla-Järve JK Järve

9 - 3
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Ajax (N)

3 - 0
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

Tallinna FC Reaal vs PJK II

1 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (N) vs JK Tallinna Kalev II (N)

8 - 2
U17 Eliitliiga II liiga
Tartu Tamme kunstmuruväljak

U-17 Tartu FC Helios vs U-17 PJK

0 - 5
Naiste karikavõistlus
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond

3 - 0
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-04) vs Kohila Püsivus (T-04)

6 - 3
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (08) vs FC Nõmme United I (08)

0 - 1
Naiste Meistriliiga
Maarjamäe kunstmuruväljak

Tallinna FC Levadia (N) vs PJK Naiskond

1 - 0
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs FC Toompea

0 - 1
U15 II liiga Lääs/Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Läänemaa JK (04)

0 - 3
Esiliiga B
Ajaxi kunstmuruväljak

Lasnamäe FC Ajax vs PJK Meeskond

1 - 1
Naiste Esiliiga
Viljandi kunstmuruväljak

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN vs PJK II (N)

0 - 2
U13 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs FC Kuressaare (06)

2 - 5
U17 Eliitliiga II liiga
Keila staadioni kunstmuruväljak

U-17 Keila JK/Vasalemma JK vs U-17 PJK

1 - 2
U13 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

Pärnu JK Vaprus Kollane (06) vs PJK (06)

4 - 0
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-04) vs FC Elva (T-04)

1 - 4
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Hiiu kunstmurustaadion

Tallinna JK Jalgpallihaigla vs PJK II

1 - 4
U15 II liiga Lääs/Lõuna
Nike Arena Elva

FC Otepää (04) vs PJK (04)

4 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Põlva FC Lootos (N)

1 - 0
U13 V alagrupp
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (06) vs PJK (06)

4 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II (N) vs FC Elva (N)

0 - 4
Esiliiga B
Paide kunstmurustaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond

2 - 8
U17 Eliitliiga II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

U-17 PJK vs U-17 Läänemaa

2 - 1
U11 II alagrupp
Alexela Arena

Pakri SK Alexela (08) vs PJK I (08)

3 - 2
Esiliiga B
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Meeskond vs FC Nõmme United

1 - 1
U15 II liiga Lääs/Lõuna
Paide kunstmurustaadion

Paide LM Türi (04) vs PJK (04)

0 - 4
Naiste Meistriliiga
Pärnu kunstmurustaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

1 - 0
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs FC Lelle

2 - 0
U13 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Pärnu JK Vaprus Sinine (06)

3 - 2
Esiliiga B
Wismari staadion

Tallinna JK Legion vs PJK Meeskond

2 - 1
Naiste Esiliiga
Sportland Arena

Tallinna FC Flora II (N) vs PJK II (N)

2 - 0
U17 Eliitliiga II liiga
Nike Arena Elva

U-17 FC Elva vs U-17 PJK

2 - 0
Naiste karikavõistlus
Nike Arena

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

2 - 1
Tüdrukute U15
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (T-04) vs PJK (T-04)

1 - 1
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Võru FC Helios

0 - 10
Naiste Esiliiga
Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju FC (N) vs PJK II (N)

2 - 0
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Tabasalu staadion

PJK (T-06) vs SK Barca (T-06)

2 - 0
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Tabasalu kunstmuruväljak

PJK (T-06) vs JK Tabasalu (T-06)

3 - 0
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Tabasalu staadion

Tallinna JK Legion (T-06) vs PJK (T-06)

13:15
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Tabasalu staadion

Tartu JK Tammeka Sinine (T-06) vs PJK (T-06)

1 - 2
U11 II alagrupp
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev Valge (08) vs PJK I (08)

10 - 0
U15 II liiga Lääs/Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Pärnu JK Poseidon (04)

6 - 2
Naiste Balti liiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Rigas FS

2 - 2
U13 V alagrupp
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion

Raplamaa JK I (06) vs PJK (06)

7 - 3
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Tallinna FC Olympic Olybet

2 - 3
U17 Eliitliiga II liiga
Pärnu kunstmurustaadion

U-17 PJK vs U-17 Pärnu JK Vaprus

1 - 5
Naiste Meistriliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond

1 - 1
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-04) vs Tallinna FC Flora (T-04)

2 - 0
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Wismari staadion

Kristiine JK vs PJK II

17 - 0
U11 II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK I (08) vs Läänemaa JK (08)

2 - 2
U13 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Pärnu JK Vaprus Kollane (06)

1 - 1
Esiliiga B
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK Meeskond

5 - 1
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Saku Sporting (N)

0 - 0
Tüdrukute U15
Kuusalu Keskkooli staadion

JK Kuusalu Kalev (T-04) vs PJK (T-04)

7 - 1
U17 Eliitliiga II liiga
Väimela staadion

U-17 Võru FC Helios vs U-17 PJK

3 - 2
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Lasnamäe FC Ajax

1 - 4
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-04) vs Viimsi MRJK (T-04)

18:30
U15 II liiga Lääs/Lõuna
Tõrva Noortekeskuse väljak

Tõrva JK (04) vs PJK (04)

4 - 4
U11 II alagrupp
Viimsi Pargi palliplats

Viimsi MRJK I (08) vs PJK I (08)

0 - 7
Naiste Meistriliiga
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka (N) vs PJK Naiskond

1 - 4
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Märjamaa Gümnaasiumi staadion

Märjamaa Kompanii vs PJK II

11:00
U11 B-tase Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka Sinine (08) vs PJK II (08)

11:45
U11 B-tase Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

PJK II (08) vs Tartu JK Tammeka Valge (08)

12:30
U11 B-tase Lõuna
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Valga FC Warrior (08) vs PJK II (08)

6 - 1
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs FC Kuressaare (N)

2 - 2
U13 V alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (06) vs PJK (06)

1 - 4
Esiliiga B
Sportland Arena

Tallinna FC Flora U19 vs PJK Meeskond

11 - 1
U17 Eliitliiga II liiga
Pärnu Raeküla staadion

U-17 PJK vs U-17 Kohtla-Järve JK Järve

0 - 7
Naiste Meistriliiga
Kambja staadion

Tartu SK 10 Premium (N) vs PJK Naiskond

11:00
U11 II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK I (08) vs Tallinna JK Puuma (08)

3 - 0
Naiste Balti liiga
Šiauliai staadion

FC Gintra-Universitetas vs PJK Naiskond

1 - 5
U15 II liiga Lääs/Lõuna
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs FC Elva (04)

6 - 0
Naiste Esiliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev II (N) vs PJK II (N)

5 - 0
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Tallinna FC Reaal

3 - 2
U13 V alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Saku Sporting (06)

2 - 1
Tüdrukute U15
Ajaxi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ajax (T-04) vs PJK (T-04)

- - 0
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Tartu JK Tammeka U21

0 - 0
U13 V alagrupp
Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak

Pärnu JK Vaprus Sinine (06) vs PJK (06)

15:30
U11 II alagrupp
Maarjamäe kunstmuruväljak

Tallinna FC Levadia Roheline (08) vs PJK I (08)

1 - 1
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Kotka staadion

FC Toompea vs PJK II

5 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

4 - 6
U17 Eliitliiga II liiga
Pärnu Raeküla staadion

U-17 PJK vs Eesti U15 II

0 - 7
Naiste Meistriliiga
Ajaxi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ajax (N) vs PJK Naiskond

1 - 2
Esiliiga B
Vändra staadion

Vändra JK Vaprus vs PJK Meeskond

17:00
U11 B-tase Lõuna
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Tartu JK Welco (08) vs PJK II (08)

17:40
U11 B-tase Lõuna
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

PJK II (08) vs Tartu JK Tammeka Valge (08)

18:00
Tüdrukute U15
Leisi staadion

JK Saarepiiga (T-04) vs PJK (T-04)

18:20
U11 B-tase Lõuna
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

Pärnu JK Vaprus Sinine (08) vs PJK II (08)

19:40
U11 B-tase Lõuna
Tartu Annelinna kunstmurustaadion

PJK II (08) vs Tartu FC Santos III (08)

7 - 1
Naiste Meistriliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Levadia (N)

2 - 0
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

Tallinna JK Legion (T-06) vs PJK (T-06)

0 - 0
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-06) vs SK Barca (T-06)

0 - 7
Naiste Esiliiga
Nike Arena Elva

FC Elva (N) vs PJK II (N)

0 - 0
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-06) vs Tartu JK Tammeka Sinine (T-06)

14:00
Tüdrukute U13 - II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

JK Tabasalu (T-06) vs PJK (T-06)

3 - 3
Naiste Balti liiga
NFA Kaunase staadion

MFK Kauno Žalgiris vs PJK Naiskond

13:00
U11 II alagrupp
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK I (08) vs JK Tabasalu Sinine (08)

0 - 1
Esiliiga B
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Kohtla-Järve JK Järve vs PJK Meeskond

5 - 4
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Paide Linnameeskond U21

Tühistatud
Naiste Balti liiga
Olimpijas staadion

FK Liepaja vs PJK Naiskond

0 - 7
Naiste Meistriliiga
Tilsi staadion

Põlva FC Lootos (N) vs PJK Naiskond

2 - 0
Naiste Meistriliiga
FC Flora Lilleküla väljak

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

0 - 2
Esiliiga B
Ajaxi kunstmuruväljak

Lasnamäe FC Ajax vs PJK Meeskond

8 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna FC Flora II (N)

8 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

6 - 2
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Võru FC Helios

7 - 0
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Nõmme Kalju FC (N)

1 - 2
Naiste Balti liiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

9 - 0
Tüdrukute U15
Pärnu Raeküla staadion

PJK (T-04) vs Keila JK (T-04)

9 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tartu JK Tammeka (N)

1 - 1
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus

4 - 0
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Tallinna JK Jalgpallihaigla

2 - 0
Naiste Meistrite liiga (UWCL)
Asim Ferhatović Hase Stadion

PJK Naiskond vs SS Anenii Noi

2 - 3
U17 Eliitliiga II liiga
Rapla Ühisgümnaasiumi staadion

U-17 Raplamaa JK vs U-17 PJK

3 - 1
Naiste Meistrite liiga (UWCL)
Asim Ferhatović Hase Stadion

Vllaznia vs PJK Naiskond

11:00
U13 C alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Tallinna FC Levadia Roheline (06)

1 - 4
U15 II liiga A-tasand
Türi metsakombinaadi staadion

Paide LM Türi (04) vs PJK (04)

0 - 3
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Lelle staadion

FC Lelle vs PJK II

2 - 0
Esiliiga B
Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

Tartu JK Tammeka U21 vs PJK Meeskond

1 - 2
Naiste Meistrite liiga (UWCL)
FF BH Football Training Centre

PJK Naiskond vs Sarajevo FK

- - +
U17 Eliitliiga II liiga
Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion

U-17 FC Ajax Tallinn vs U-17 PJK

2 - 5
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs JK Narva Trans (04)

7 - 0
Tüdrukute U15
Pärnu Raeküla staadion

PJK (T-04) vs Rakvere JK Tarvas (04)

1 - 1
U13 C alagrupp
Wismari staadion

Tallinna JK Legion I (06) vs PJK (06)

0 - 5
Naiste Meistriliiga
Maarjamäe staadion

Tallinna FC Levadia (N) vs PJK Naiskond

1 - 2
U11 II alagrupp
Männiku kunstmuruväljak

FC Nõmme United I (08) vs PJK I (08)

0 - 5
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Rakvere JK Tarvas (04)

9 - 1
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs JK Tallinna Kalev II (N)

4 - 0
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Tallinna FC Flora U19

1 - 3
U17 Eliitliiga II liiga
Pärnu Raeküla staadion

U-17 PJK vs U-17 FC Kuressaare

1 - 1
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Nike Arena

Tallinna FC Olympic Olybet vs PJK II

0 - 6
Tüdrukute U15
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (T-04) vs PJK (T-04)

2 - 0
U13 C alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs FC Kuressaare (06)

6 - 1
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (08) vs Pakri SK Alexela (08)

4 - 1
Naiste Meistriliiga
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Flora (N)

5 - 1
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Kristiine JK

11:30
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs FC Elva (04)

4 - 1
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Saku Sporting (N)

3 - 1
Esiliiga B
Männiku staadion

FC Nõmme United vs PJK Meeskond

2 - 3
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-04) vs Tallinna FC Levadia (T-04)

0 - 2
Naiste Esiliiga
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (N) vs PJK II (N)

1 - 1
Esiliiga B
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

Kohtla-Järve JK Järve vs PJK Meeskond

6 - 3
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Wismari staadion

Kristiine JK vs PJK II

2 - 5
Naiste Esiliiga
Nike Arena

Tallinna FC Flora II (N) vs PJK II (N)

0 - 8
Tüdrukute U15
Leisi staadion

JK Saarepiiga (T-04) vs PJK (T-04)

0 - 1
U15 II liiga A-tasand
Haapsalu linnastaadion

Läänemaa JK (04) vs PJK (04)

2 - 2
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Tallinna JK Legion

2 - 1
Tüdrukute U15
Tabasalu kunstmuruväljak

JK Tabasalu (T-04) vs PJK (T-04)

0 - 6
Naiste Meistrite liiga (UWCL)
Pärnu Rannastaadion

PJK Naiskond vs FC Minsk (N)

11:00
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs JK Tabasalu (04)

2 - 6
U11 II alagrupp
Tabasalu kunstmuruväljak

JK Tabasalu Sinine (08) vs PJK I (08)

- - 0
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs Tallinna FC Olympic Olybet

2 - 0
U13 C alagrupp
Viimsi KK staadion

Viimsi MRJK I (06) vs PJK (06)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion

PJK (T-04) vs Tallinna FC Ajax (T-04)

3 - 1
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (08) vs JK Tallinna Kalev Valge (08)

0 - 0
U13 C alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Pärnu JK Vaprus Sinine (06)

4 - -
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs FC Lelle

1 - 0
U15 II liiga A-tasand
Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

FC Tallinn (04) vs PJK (04)

0 - 7
Naiste Meistriliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev (N) vs PJK Naiskond

3 - 1
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Vändra JK Vaprus

1 - 7
Naiste Esiliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

JK Tallinna Kalev II (N) vs PJK II (N)

5 - 2
U17 Eliitliiga II liiga B tasand
Pärnu Raeküla staadion

U-17 PJK vs U-17 Keila JK/Vasalemma JK

6 - 2
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Hiiu kunstmurustaadion

Tallinna JK Jalgpallihaigla vs PJK II

11:00
U11 II alagrupp
Haapsalu kunstmuruväljak

Läänemaa JK (08) vs PJK I (08)

6 - 1
U13 C alagrupp
Maarjamäe kunstmuruväljak

Tallinna FC Levadia Roheline (06) vs PJK (06)

17:00
Tüdrukute U15
Viimsi Pargi palliplats

Viimsi MRJK (T-04) vs PJK (T-04)

0 - 3
U15 II liiga A-tasand
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (04) vs Kiviõli FC Irbis (04)

4 - 0
Naiste Meistriliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK Naiskond vs Tallinna FC Levadia (N)

1 - 4
Esiliiga B
Sportland Arena

Tallinna FC Flora U19 vs PJK Meeskond

0 - 1
Tüdrukute U15
Kohila staadion

Kohila Püsivus (T-04) vs PJK (T-04)

18:00
U15 II liiga A-tasand
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

Kohtla-Järve JK Järve (04) vs PJK (04)

1 - 1
U13 C alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Tallinna JK Legion I (06)

1 - 1
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (08) vs Viimsi MRJK I (08)

0 - 0
Esiliiga B
Võru Spordikeskuse staadion

Võru FC Helios vs PJK Meeskond

4 - 1
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu Raeküla staadion

PJK II vs FC Toompea

18:30
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-04) vs FC Kuressaare (T-04)

10:00
U11 II alagrupp
Wismari staadion

Tallinna JK Puuma (08) vs PJK I (08)

1 - 5
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

Tallinna FC Reaal vs PJK II

12:00
U13 C alagrupp
Kuressaare kunstmurustaadion

FC Kuressaare (06) vs PJK (06)

2 - 4
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Kohtla-Järve JK Järve

3 - 0
U17 Eliitliiga II liiga B tasand
Kuressaare kunstmurustaadion

U-17 FC Kuressaare vs U-17 PJK

17:00
Tüdrukute U15
Maarjamäe kunstmuruväljak

Tallinna FC Levadia (T-04) vs PJK (T-04)

11:15
U11 II alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK I (08) vs Tallinna FC Levadia Roheline (08)

1 - 2
U13 C alagrupp
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (06) vs Viimsi MRJK I (06)

1 - 1
Naiste Meistriliiga
FC Flora Lilleküla väljak

Tallinna FC Flora (N) vs PJK Naiskond

6 - 0
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Lasnamäe FC Ajax

3 - 3
Naiste Esiliiga
Saku kunstmuruväljak

Saku Sporting (N) vs PJK II (N)

4 - 4
IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Pärnu kunstmurustaadion

PJK II vs Märjamaa Kompanii

18:00
Tüdrukute U15
Nike Arena

Tallinna FC Flora (T-04) vs PJK (T-04)

13:00
Naiste Meistriliiga
Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

PJK Naiskond vs JK Tallinna Kalev (N)

13:00
Esiliiga B
Paide linnastaadion

Paide Linnameeskond U21 vs PJK Meeskond

16:00
Naiste Esiliiga
Pärnu Raeküla staadion

PJK II (N) vs Tallinna FC Flora II (N)

17:00
Tüdrukute U15
Pärnu kunstmurustaadion

PJK (T-04) vs JK Tabasalu (T-04)

14:00
Naiste Balti liiga
Radviliskis stadium

FC Minsk (N) vs PJK Naiskond

17:00
U17 Eliitliiga II liiga B tasand
Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion

U-17 Kohtla-Järve JK Järve vs U-17 PJK

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs FC Nõmme United

13:00
Esiliiga B
Wismari staadion

Tallinna JK Legion vs PJK Meeskond

14:00
U17 Eliitliiga II liiga B tasand
Pärnu kunstmurustaadion

U-17 PJK vs U-17 FC Ajax Tallinn

13:00
Esiliiga B
Pärnu Rannastaadion

PJK Meeskond vs Tartu JK Tammeka U21