PJK naiskond alistas FC Levadia

Tänasest naiste Meistriliiga mängust võttis Tallinnas taaskord kindla võidu PJK naiskond ja jätkab liigas puhaste lehtedega kuna siiani on vaid võite tunnistatud.  Võit tuli 5:0 skooriga. Väravate autoriteks Anastassia Morkovkina (2, penaltid), Kristina Bannikova,  Aljona Sasova ja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia.

Balti liigas tuli tunnistada FC Gintra-Universitetas-e paremust

Tänases Balti liiga kohtumises kaotas PJK naiskond napilt 1:0 FC Gintra Universitetasele. Seni on neil võidetud kõik Balti liiga kohtumised ja kuna tänane mäng oli neil viimane, siis tagati sellega ka Balti liiga võit, õnnitlused! Mängu ainsa värava lõi Jelena Cubrilo 74. minutil. PJK paikneb hetkel teisel kohal ning varuks on ka üks mäng Riia FK vastu, mis peetakse 09.09.2017 kuupäeval, kell 14:00.

PJK naiskond osales Amber Cupil

Leedus, Šiauliais toimunud Amber Cupil olid PJK vastasteks FC Gintra Universitetas (Leedu), FK Riga (Läti) ning GKS Gornik Leczna (Poola). Mängud toimusid 28, 29 ja 30 juulil. Esimesena astuti,  28. juulil, FC Gintra Universitetase vastu ning mängust võeti 2:1 võit. Väravad Anastassia Morkovkina ja Ulrika Tülp. Järgmisena, 29. juulil, mängiti Poola hõbeda GKS Gornik Leczna naiskonnaga ja sealt tuli vastu võtta kindel 0:6 kaotus. Mängus tehti palju vahetusi ja mänguaega said ka täitsa noored tüdrukud, kelle jaoks oli sellisel tasemel mängu mängimine Loe

PJK meeskond väljus Pärnu derbyst võitjana!

Tänasest Pärnu derbyst võttis PJK meeskond Pärnu kunstmurustaadionil ilusa 3:0 võidu. Väravate autoriks Reimo Madissoo (2) ja Risto Kauniste. Lisaks kolmele väravale löödi ka kolm korda posti. Mõlema polaja alguses suutis Vaprus meile surve peale saada 10-12 minutiks aga sel ajal õnneks kaitse ei vääratanud ja suudeti mäng kontrolli all hoida ning  mängu üld pilti kokku võttes vääris meeskond igati saadud võitu!   Loe

27. juuli tulemusi Dana Cupilt

B11 poisid heitlesid täna pääsu eest veerandfinaali Peruu Cantalao Akadeemiaga. Tasavägise esimese poolaja järel, mis lõppes seisuga 1:1, tuli tunnistada väga tehniliste ja nõtkete vastaste paremust 5:1.   B15 poiste 1/32 finaalis tulid meile vastu rootslased ning klubil oli nimeks Träslövsläge IF. Poolaeg 1:1 aga kahjuks lasime teisel poolajal sisse kolm vastuseta väravat. Lõppseis 4:1.   Uhkusega võib ette kanda fakti, et ükski teine Eesti klubi ei pääsenud meie klubi meeskondadest kaugemale! Loe