PJK naiskond naases suvepuhkuselt suureskoorilise võiduga

Tänases Naiste Meistriliiga mängus alistas PJK naiskond terverlt 14:0 skooriga Noortekoondise. Esimene värav löödi 20. minutil ja esimesel poolajal neist 9 ning teisel 5. Väravate autoriteks olid Kairi Himanen (4), Kaire Palmaru, Liivi Sõrmus, Merily Toom(2), Kristina Bannikova, Anastasiia Filenko,  Anastasija-Grazyna Shcherbachenia (2),  Laada Tereštšenkova, Ulrika Tülp.

Meistrite liiga vastased teada!

PJK vastaseks selle aastasel naiste Meitrite liiga alagrupiturniiril on Ajax (Holland), Standard Liege (Belgia) ja Rigas Futbola Skola (Läti). PJK asub kolmandas grupis.   Ülejäänud alagrupid on järgnevad: 1 grupp Gintra Universitetas (Leedu) Konak Belediyespor (Türgi) Partizán Bardejov (Slovakkia) Martve (Gruusia) 2 grupp Olimpia Cluj (Rumeenia) Hibernian (Šoti) WFC-2 Kharkiv (Ukraina) Swansea City (Wales)   4 grupp Medyk Konin (Poola) PK-35 Vantaa (Soome) Shelbourne (Iiri) Linfield (Põhja-Iiri)* 5 grupp Apollon (Küpros)* Sturm Loe

Balti liiga esimesest mängust võit!

PJK naiskond võttis kodusel Pärnu Rannastaadionil toimunud esimeses Balti liiga mängus MFK Kauno Žalgirise vastu 2:0 võidu. Kui esimesel poolajal oli Žalgiris poolaja esimeses pooles teravam, siis poolaja lõpp  ning terve teine poolaeg kulges juba Pärnu taktikepi all ning võit oli igati teenitud. Väravate autoriteks Anastassia Morkovkina ja Kaire Palmaru.

Reedest algab naiste Balti liiga

Reedel, 16. juunil tehakse algust naiste Balti liiga kohtumistega, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu eelmise hooaja kaks parimat naiskonda. Esimeses mängus, 16. juunil lähevad vastamisi Gintra-Universitetas (Leedu) – FK Liepāja (Läti). Eesti poolelt asuvad võistlustulle Tallinna FC Flora 17. juunil ning Pärnu JK 18. juunil. Mõlemad võõrustavad MFK Kauno Žalgirise naiskonda. Eestis toimuvaid mänge on võimalik jälgida otseülekannetena Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe (http://www.jalgpall.ee/) vahendusel. Kõik võistkonnad mängivad omavahel ühe korra läbi, sama riigi Loe