PJK naiskond võidukas FC Flora vastu

PJK naiskond võttis eilses naiste meistriliiga mängus raske 2:0 võidu FC Flora naiskonna vastu. Esimene värav löödi 70. minutil ja sellele järgnes kohe ka teine värav. Väravate autoriteks Laada Tereštšenkova ja Ulrika Tülp.

Jätkatakse täis eduga olles kogunud 36 punkti, lähim jälitaja liigatabelis ongi FC Flora ning nemad jäävad hetkel maha 9 punktiga (üks mäng vähem peetud).

Dana Cupi 25.-26. juuli tulemusi

B11 vanuserühm ehk siis 11 aastaste poiste mängudest võeti, 7:1, 3:0 ning 7:0 võidud. Vastasteks Buchholzer FC (Saksamaa), Hjørring IF 2 (Taani) ja Ørn Horten FK (Norra). 1 Pärnu Jalgpalliklubi EST White/Blue 3 3 0 0 17-1 9 16   2 Hjørring IF 2 DEN Red 3 2 0 1 6-5 6 1   3 Buchholzer FC GER Blue 3 0 1 2 3-11 1 -8   4 Ørn Horten FK NOR Brown/White 3 0 1 2 2-11 1 -9     B15 vanuserühma mängudest võeti kaks 2:0 võitu ja 0:0 viik. Vastasteks Rælingen FK,  Varegg Loe

Dana Cup Hjørring, mis see on?

Sel nädalal algas Dana Cup (24. juuli), kus osalevad ka PJK võistkonnad. Järgnevalt väike lühikokkuvõte turniirist endast. Dana Cup Hjørring sai alguse 1982 aastal ja toimub põhja Jutlandis, Taanis. Esimesest turniirist võttis osa 222 võistkonda. Nüüdseks on tegu: Taani suurima spordiüritusega Maailma suuruselt kolmanda noorte jalgpalliturniiriga Maailma rahvusvaheliseim noorte jalgpalliturniir, 90% osalejates väljaspoolt Taanit   Mõned numbrid: riike 115 klubisid 4129 võistkondi 25315 osalevate klubide rekord (2016) 1153 osalejaid Loe

PJK naiskond naases suvepuhkuselt suureskoorilise võiduga

Tänases Naiste Meistriliiga mängus alistas PJK naiskond terverlt 14:0 skooriga Noortekoondise. Esimene värav löödi 20. minutil ja esimesel poolajal neist 9 ning teisel 5. Väravate autoriteks olid Kairi Himanen (4), Kaire Palmaru, Liivi Sõrmus, Merily Toom(2), Kristina Bannikova, Anastasiia Filenko,  Anastasija-Grazyna Shcherbachenia (2),  Laada Tereštšenkova, Ulrika Tülp.

Meistrite liiga vastased teada!

PJK vastaseks selle aastasel naiste Meitrite liiga alagrupiturniiril on Ajax (Holland), Standard Liege (Belgia) ja Rigas Futbola Skola (Läti). PJK asub kolmandas grupis.   Ülejäänud alagrupid on järgnevad: 1 grupp Gintra Universitetas (Leedu) Konak Belediyespor (Türgi) Partizán Bardejov (Slovakkia) Martve (Gruusia) 2 grupp Olimpia Cluj (Rumeenia) Hibernian (Šoti) WFC-2 Kharkiv (Ukraina) Swansea City (Wales)   4 grupp Medyk Konin (Poola) PK-35 Vantaa (Soome) Shelbourne (Iiri) Linfield (Põhja-Iiri)* 5 grupp Apollon (Küpros)* Sturm Loe

Balti liiga esimesest mängust võit!

PJK naiskond võttis kodusel Pärnu Rannastaadionil toimunud esimeses Balti liiga mängus MFK Kauno Žalgirise vastu 2:0 võidu. Kui esimesel poolajal oli Žalgiris poolaja esimeses pooles teravam, siis poolaja lõpp  ning terve teine poolaeg kulges juba Pärnu taktikepi all ning võit oli igati teenitud. Väravate autoriteks Anastassia Morkovkina ja Kaire Palmaru.