Tule trenni!

Pärnu Jalgpalliklubiga liitus noortetreener Henri Rüütli Pärnu Jalgpalliklubiga liitus noortetreener Taavi Tamm Tule Pärnu jalgpalliklubi trenni!

PJK naiskond jõudis karikafinaali!

PJK naiskond alistas käesoleva hooaja esimeses Pärnu Rannastaadionil toimunud mängus naiste karika poolfinaalis 6:0 FC Flora II naiskonna. Nahkkera toimetasid väravasse Merily Toom(2), Anastassi Morkovkina, Kristina Bannikova, Liivi Sõrmus ja Ulrika Tülp.

Tänases teises poolfinaalis võttis võidu JK Tallinna Kalev FC Levadia üle. Tulemuseks 2:0 võit.

Karikavõistluste finaal toimub 27. mail A Le Coq Arenal.

Meeskond võidukas II liiga mängus Saue JK Laagri vastu

Täna kell 14:00 toimunud II liiga mõõduvõtus õnnestus PJK meeskonnal võtta napp 2:1 võit Saue JK Laagri üle. Kohe mängu alguses, juba viiendal minutil jäädi 1:0 kaotusseisu, kui Saue JK poolt oli täpne Kristjan Suurjärv.  Õnneks aga suudeti kiirelt vastata ja juba 11. minutil oli tablool viik. Võiduvärav löödi enne esimese poolaja lõppu 43. minutil Karmo Valk poolt.

Naiskond võttis kindla võidu JK Tallinna Kalevi vastu

29. aprillil halva ilma tõttu 57. minutil katkestatud naiste Meistriliiga mäng PJK ja Tallinna Kalevi naiskondade vahel mängiti 1. mail lõpuni ning PJK lisas eelmises mängus löödud kuuele väravale veel neli väravat.  Lõpptulemus 10:0. Väravad Kristina Bannikova (2),  Merily Toom,  Anastassia Morkovkina (2),  Kaire Palmaru (4) ja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia.

Tänu paremale väravate vahele tõstis antud võit PJK Flora ees liiga liidriks!

Klubiga liituvad noortetreenerid Henri Rüütli ja Taavi Tamm

Meie klubi on saanud olulise täienduse kahe noortetreeneri näol. Liitunud on kaks teotahtelist noort meest. Mõlemad mehed on jalgpalluritena saavutanud märkimisväärseid tulemusi ja on pärnakatele üsnagi tuntud mehed. Henri Rüütli ja Taavi Tamm ootavad 2010-2011 sündinud lapsi treeningutele, treeningud toimuvad Koidula Gümnaasiumi staadionil.                   Mängijakarjäär: 2003-2004 Pärnu Tervis 2004-2006 FC Flora II 2006-2007 FC Valga Warrior 2007-2008 JK Viljandi 2008-2010 FC Loe

Naiskond alistas karikasarja veeranfinaalis Tallinna FC Flora!

PJK naiskond alistas väga raskesk kujunenud naiste karikasarja veerandfinaal mängus igipõlise rivaali FC Flora lisa ajal 3:0. Väravad Liivi Sõrmus, Kaire Palmaru ja Anastassia Morkovkina.

Esimese kahekümne mänguminuti jooksul üritati küll oma mängu peale suruda aga see ei õnnestunud ja edasi oli kuni 90. minuti lõpuni väga tasavägine mäng. Vabanemine tekkis peale lisaajal nurgalöögist löödud juht vätravat, millele lisati varsti ka teine ja lõpuks juba kolmas värav. Lõpp hea, kõik hea ning edasi poolfinaali!