PJK alistus Paide Linnameeskond U21 meeskonnale väravaterohkes mängus

Tänases Esiliiga mängus oli PJK-l vastaseks Paide Linnameeskond U21 meeskond. Mäng oli tuline.

Esimesel poolajal löödi neli väravat, kiirelt läks 0:3 ette Paide 16. minutil lõi esimese värava Kristofer Piht ning 28. ja 29. minut lisas kaks väravat Kevor Palumets. Enne poolaja lõppu 40. minutil õnnestus defitsiiti vähendada Silard Simanisel. Poolaeg lõppes seisul 1:3.

Teise poolaja alguses läks seis PJK vaatest veel raskemaks kuna 50. minutil teenis teise kollase kaardi Silard Simanis ja oli sunnitud mängust lahkuma ja kui 79. minutil taas Paide vahet suurendas Jaagup Lutsu väravast oli selge, et seekord punkte koju jätta ei õnnestu. Siiski enne mängu lõppu vähendas 86. minutil kaotusseisu 2:4 peale Vitaliy Kudryk penaltist.

Liigatabelis asub PJK seitsmendal kohal.