Elvast punkte kaasa ei antud

Täna tuli PJK-l võõrsil kohtuda FC Elva meeskonnaga. Mängul oli kaasas ka fänniarmee aga paraku ei õnnestunud siiski punkte mängult koju kaasa haarata.

Esimene poolaeg lõppes seisuga 1:0 Elva kasuks. 11. minutil oli täpne Tarvo Timm.

Ka tisel poolajal ei õnnestunud PJK-l mängu pööret tuua ning 52. minutil suurendas edu hoopis Elva, kui nahkkera toimetas võrku Martin Thomson ning 59. minutil tegi Kaarel Tinn oma teise väravaga lõppseisuks 3:0.

Liigatabelis liikus tänase mängu järel Elva PJK-st nelja punkti kaugusel. PJK säilitas seitsmenda koha.

PJK mängis järgnevas koosseisus:

Kaupo Koort (VV), Veiko Vespere (K), Joonas Sild (67′ Jako Kanter ), Taras Lysenko, Jevgeni Novikov (67′ Silver Õismets), Risto Pärnat, Tarmo Kovalevski, Mirko Mardiste, Reimo Madissoo (46′ Oliver Vaabel ), Silard Simanis (67′ Eke Tormis Pikk), Vitaliy Kudryk.

Pink:

Johannes Gevlja (VV), Eke Tormis Pikk, Jako Kanter, Igor Mohhov, Kris Antsmaa, Silver Õismets, Oliver Vaabel.

Järgmine mäng toimub 25. augustil kodusel Pärnu Rannastaadionil kell 19:00 Paide Linnameeskond U21 vastu.