PJK-l tuli tunnistada FC Elva paremust

Esiliiga 25. vooru mängus võõrustas PJK kodusel Pärnu Rannastaadionil FC Elvat. Mäng küll algas PJK survega aga see paraku väravt ei tootnud ning 32. minutil kasutas hoopis Elva oma võimaluse ära, kui sihile jõudis Devid Lehter. Esimene poolaeg lõppeski seisuga 0:1 Elva kasuks.

Teisel poolajal jätkati PJK poolt värava jahti, mis aga 54. minutil muutus kõvasti raskemaks kuna punase kaardi teenist Silard Simanis liigse suu pruukimise eest ning 64. minutil saigi hoopis teise värava kirja FC Elva, kui sihile jõudis Kaarel Tinn. Enne mängu lõppu jõudis Elva korra veel võrku sahistada 76. minutil, kui täpne oli Nikita Karasjov. Punktide jaht aga jätkub juba 06.10.2020 kuupäeval, kui Tallinnas minnakse vastamisi Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnaga.