Pärnu derbi randus kolmandat korda viigisadamas

Tänases Esiliiga mängus kohtus PJK linnarivaali Pärnu JK Vaprusega. Tegu oli taas tasavägise mänguga ja ka mängu tulemus peegeldas seda. Lõppseis 1:1. PJK jätkab ainukese meeskonnana, kelle vastu Vaprus võitu kätte saanud ei ole käesoleval Esiliiga hooajal.

Mängu skoori avas 27. minutil PJK kapten Jevgeni Novikov. Vaprus vastas omapoolse väravaga 38. minutil, kui täpne oli Tõnis Vihmoja.

Peale käesolevat 27. vooru Esiliiga tabel poolitatakse ning PJK jätkab alumises nelikus võitlust liigasse püsima jäämise nimel. Hetkel tõuseb PJK liigatabelis kaheksandale kohale, küll on aga seljataga oleval Vändra Vaprusel mäng varuks ning selle võitmisel tõuseks nemad kahksandale kohale.