PJK alistas suureskooriliselt Kohtla Järve JK Järve!

Tänases Esiliiga mängus kodusel Pärnu Rannastaadionil võttis PJK suureskoorilise võidu Kohtla Järve JK Järve vastu.

Esimene värav löödi juba 15. sekundil Petro Namuilyk poolt, millele lisas mees veel 13. (penalti) ja 18. minutil kaks väravat ja kiire kübaratrikk oligi kirjas. Esimesel poolajal said veel jala valgeks Kein Makovei, kes lõi ka kübaratriki (23′, 30, 40′) ja Mirko Mardiste (39′).

Teisel poolajal lisati veel neli väravat. Väravate autorid Joonas Sil (63′), Oliver Vaabel (77′) ja Ekke Tormis Pikk (79, 86′). Lõppseis 11:0!

Mängu lõppedes tõusis PJK seitsmendale tabelireale, kas sinna ka vooru lõppedes püsima jäädakse oleneb juba lähirivaalide selle vooru mängude tulemustest, mis hetkel veel pidamata.