PJK alistas dramaatilises Esiliiga mängus viimase hetke väravast FC Elva!

Tänases Esiliiga mängus sai suure võitluse järel PJK kolm võidupunkti, kui kodusel Pärnu Rannastaadionil alistati lõppskooriga 3:2 FC Elva meeskond.

Esimesel poolajal suudeti vastaste värava lukk lahti muukida kahel korral. Täpsed olid Jevgeni Novikov (29′) ja Risto Kauniste (44′). Kuna Elval oma võimalusi ära kasutada ei õnnestunud, siis vaheajale mindigi 2:0 eduseisus.

Teisel poolajal aga pandi poolehoidjate ja enda närvid korralikult proovile, kui lasti FC Elval kõigepealt viigistada, väravate autoriteks Paul Feliks Frei (69′, penalti) ja Kristo Kolesnitšenko (87′) ning peale seda teise pooalaja lõpu eel 3:2 taas ette mindi ning kõik kolm laual olevat punkti koju siiski jäeti. Võiduvärava lõi Kein Makovei (93′).