PJK-l tuli tunnistada vihmases Elvas FC Elva paremust

Hooaja kolmandas Esiliiga mängus võõrsil, Elva linnastaadionil, tuli PJK-l vastu võtta võitluslik 4:2 kaotus.

FC Elva asus juhtima 15. minutil, kui penalti realiseeris Martin Thomson. 23. minutil aga teenis PJK omakorda penalti, mida küll Risto Pärnatil algselt ära realiseerida ei õnnestunud aga väravavahi tõrjest tagasi põrkunud palli võrku toimetamisel enam probleeme ei tekkinud ning seis 1:1. Kuigi Elva suutis veel korra nahkkera esimesel poolajal võrku saada tehti seda suluseisust ja nii lõppeski põnev poolaeg seisuga 1:1.

Teisel poolajal jätkus võrdne võitlus kuni 60. minutil jõudis sihile Kaarel Tinn Elva poolt ning juba 63. minutil lõi Elva kolmanda Paul-Feliks Frei. PJK ei olnud aga alla andnud ja vähendas vahe üheväravaliseks 80. minutil, kui sihile jõudis Jevgeni Novikov. 82. minutil pani aga lõpp punkti mängule siiski Elva mängija Jürgen Kuresoo.