III liiga Lääne piirkonnast võit!

PJK II alistas koduses III liiga Lääne piirkonna mängus 5:2 Kohila Püsivuse. PJK väravad lõid Igor Mohhov (3), Oliver Vaabel ja Risto Kauniste.

Külalised alustasid bravuurselt ja läksid avapoolajal kahel korral juhtima. Kaotusseisu jäänud pärnakatest vastas esmalt Igor Mohhov, kes väravaesises võitluses kerkis vastasest kõrgemale ja saatis palli peaga Kohila “puuri”. Teisel värava puhul möödus Oliver Vaabel neljast vastasest ja saatis 14-lt meetrilt vöimsa pomm löögi vasakusse ülanurka. Poolaja lõpus realiseeris Igor Mohhov kindlalt penalti, viies kodumeeskonna esmakordselt kohtumist juhtima.

Teisel poolajal jätkus pingeline mäng kuni Igor Mohhov Kohila karistusalas vabaks jäi, meie mängujuht ei vääratanud, 4-2 ja kübaratrikk. Kuid Kohila
ei alistunud. 4-3 rippus mitmel korral õhus ja PJK kaitseliin eesotsas oma legendaarse puurivahi Veiko Põldemaa-ga pidi kõik oma oskused välja panema. Pinge püsis. Siiski, mängu lõpuminuteil, õnnestus väljakuperemeestel kiire vasturünnak ja pärnakate kesktormaja, kogu kohtumise vältel vastastele massiliselt peavalu valmistanud Risto Kauniste saatis palli halastamatu löögiga Kohila värava vasakusse alanurka. 5 – 2. PJK II-e kuues võit kolme viigi ja ühe kaotuse kõrval.