PJK võidukas Meistrite liigas

PJK naiskonnal õnnestus alagrupi viimases mängus võtta taas võit Ekonomisti vastu (nagu eelmisel aastal). Võit tuli numbritega 2:1. Väravate autoriteks PJK poolt Himanen (7. minut) ja Ojala (12. minut) ning Ekonomisti poolt Krivokapic (79. minut). Antud tulemus tähendab, et PJK tuli alagrupis kolmandale kohale.

Koosseisud:

Ekonomist ja PJK koosseisud (UEFA lehelt)

Statistika:

Ekonomist vs PJK statistika (UEFA lehelt)

Kommentaarid kohapealt:

Viimaseks mänguks olid jõuvarud juba üsna otsakorral ning mäng kujunes närviliseks. Alustasime aga hästi ning kasutasime oma võimalused ka kohe ära – 7. minutil murdis äärest läbi Kristina ning tsenderduse realiseeris väravaks Grete. 12. minutil mängis Nastja antud sööduga väravavahi üle Kairi.

Vastased jätsid realiseerimata penalti ning lõid ühe värava vastu 79. minutil. Õnneks pidasime seekord lõpuni vastu ning saime tabelisse kolm punkti, millega hõivame kolmanda koha. Alagrupi võitis Rumeenia klubi Olimpia Cluj.