PJK naiskond võitis Eesti Superkarika! (lisatud ka video tipp hetketega)

Naiste Superkarika kohtumine PJK ja Flora vahel oli tasavägine ja sündmusterohke. Mängus jagus aktsiooni igale maitsele. Oli väravaid, luhatud võimalusi, õnne, kui ka ebaõnne, ühesõnaga kõike, mida üks korralik jalgpallimäng endas sisaldada võib.

Kohtumises jõudis kõigepealt väravani PJK Hannaliis Jaadla eksimusest, mil Flora kaitsja ülitas palli ohutsoonist eemale lüüa, õnnestuseks aga tabas löök oma väravat (mängu 12. minut). Pärnu edu aga kaua ei kestnud, sest varsti viigistas Kelly Rosen PJK kaitses toimunud segaduse järel seisu 1:1-le (24. minut). Kuna mängus rohkem väravaid ei löödud, siis jäi mängu saatus penaltiseeria otsustada.

Penaltiseerias Pärnul mingeid probleeme ei esinenud ning see võideti 3:0 tänu kindlale omapoolsele realiseerimisele ning väravavaht Elis Meetua supertõrjetele. PJK penaltid realiseerisid Anastassia Morkovkina, Ave Pajo ja Margarita Žernosekova. Flora poolt eksisid penaltitega Ragne Hindrimäe, Merily Toom ja Kethy Õunpuu.

NB! Täna oli ka sünnipäev PJK ründajal Anastassia Morkovkinal. Palju õnne!